מעוניינים להכניס את המודרניזציה אל המטבח? בכתבה הבאה תמצאו 5 טיפים לעיצוב מודרני של מטבחים.

עשו שימוש בפרקט עמיד במים

תכניות הבישול הפופולריות בערוצים השונים הפכו את המטבח לכוכב הראשי בבית ולכן רבים מעוניינים לעצב את המטבח באופן מודרני אשר יאפשר להם  ליהנות מחוויית בישול בלתי נשכחת. כיום כבר אי  אפשר להתעלם מהנוכחות של השפים על מסך הטלוויזיה שלנו, מה שגרם לרבים להתחיל להיכנס למטבח ולבשל- המטבח המודרני מאפשר בישול בצורה נוחה –מטבח מודרני הופך את השהייה בו לנעימה יותר.

 הטיפ  הראשון מתייחס לתוספת של רצפת פרקט- תוספת של פרקט עמיד במים תוסיף למטבח חמימות רבה בשל המראה ומאפשר ליהנות מהגנה על הפרקט בעת המגע עם המים. הטיפ השני הוא הבחירה במראה נקי. אם פעם רבים היו בוחרים במשטחים נקיים כסימן ליוקרה, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות כי הבחירה מסמלת גם מראה אסתטי ויפה יותר.  הטיפ השלישי הוא לשלב את הכיור כחלק ממשטח העבודה על מנת לייצור מראה אחיד במטבח המעניק את התחושה של מטבח מודרני.  

 התקנת מערכות אחסון חכמות

הטיפ הרביעי מתייחס להתקנה של מערכות אחסון חכמות. מערכות אחסון במטבח המודרני לא מזכירות את מערכות האחסון במטבח הישן- מדובר במערכות אחסון משוכללות המספקות מענה לפונקציות רבות. מה הכוונה? מגירות עמוקות מאפשרת מקום אחסון לסירים וסכום.  המטבח המודרני נחשב למטבח קל לשימוש ומאפשר עבודה מהירה.  בזכות מערכות האחסון החכמות אתם יכולים לאחסן חפצים שונים המסייעים בעבודה במטבח בצורה יפה ביותר.  אמצעי האחסון המודרנים מאפשרים לכם  ליהנות ממראה יפה במטבח.

 בחרו מעצבת בסגנון מודרני

הטיפ החמישי מתייחס לבחירת מעצבת בסגנון מודרני. בבואכם לעצב מטבח מודרני תזדקקו לשירותה של מעצבת פנים בעלת ניסיון רב במטבח המודרני הן מבחינת שילוב של צבעים והן מבחינת מערכות אחסון חכמות .

מעצבת מקצועית תהיה בעלת ידע מקיף במטבח המודרני, אך גם תהיה קשובה לרצונות שלכם על מנת לעצב את המטבח כראות עיניכם. יהיה מדובר בעבודה הכוללת שיתוף שלכם על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

מעצבת בסגנון מודרני תדע להקשיב לכם אבל גם לקבל החלטות עבורכם מבחינ עיצוב. תפקידה הוא לאפשר לכם להיכנס למטבח ולהרגיש שם בנוח. בבחירת מעצבת הקפידו להסתכל על פרויקטים קודמים על מנת לוודא כי מדובר באשת מקצוע אשר מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר. יתרה מכך, ההמלצה היא להיפגש עמה על מנת לבחון האם יש קליק לעבודה משותפת. לעתים שיחת טלפון מעניינת עשויה להסתיים בפגישה לא מוצלחת במיוחד ולכן חשוב להיפגש עמה.  בעת הפגישה כדאי להקשיב לרעיונות שלה ולבוא פתוחים- בכל זאת היא בעלת הניסיון ויש ביכולתה לראות את התמונה הכוללת של המטבח שלכם ולהבטיח כי התוצאה תענה על הציפיות שלכם.

 

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן