תכנון מטבח – הדמיית מחשב

יש פתכם שאומר תמדוד פעמיים – תחתוך פעם אחת. בתכנון מטבח זה הרבה יורתר מורכב. מודדים, מתכננים , מעצבים , מבצעים הדמיה ואז חותכים ובונים. תכנון מטבח זוהי מיומנות ומומחיות בפני עצמה בעולם הבניה וחשוב שאנשי מקצוע ידאגו לכל אלו. 

תכנון ועיצוב עיצוב מטבח מאפס זו יכולה להיות משימה מאתגרת, במיוחד מכיוון שלא לכולם יש את היכולת לראות בתחילת הדרך את התמונה הסופית. כאן הדמיות מחשב נכנסות לתמונה והן מאפשרות להבין כיצד יראה המטבח שלכם כבר בשלבי התכנון הראשוניים, עד לרמת הפרט הקטן ביותר החל במיקום, דרך המפרט ועד לאביזרים, צבעים וציוד.

הדמיות מחשב – על מה ולמה?

הדמיה ממוחשבת של מטבחים למעשה הופכת את תכנון המטבח לממשי על ידי כך שמציגה לפניכם את הדגם הסופי בתלת ממד.
בעזרת ההדמיה אתם תוכלו להבין את השרטוטים ולהוסיף או לגרוע מהעיצוב אלמנטים שונים על פי התרשמותכם או טעמכם האישי. כמו כן על ידי ההדמיה תוכלו להתרשם מהתוצר הסופי בצבעים שבחרתם, לראות את מידת ההתאמה לחלל, להבין איפה כל אלמנט ממוקם ולקבל החלטה הרבה יותר מושכלת להמשך.

צפו בתהליך יצירת המטבח מתכנון ועד ביצוע :

ישנם דברים שההדמיה יפה להם

לא פעם, בתכנון מטבח מעצבים ואדריכלים פועלים על פי שרטוטים  שהם יודעים כיצד לקרוא אותם,  בעוד שלאדם מן השורה עשוי הדבר להיות מאתגר מכיוון שהשרטוטים לא תמיד ברורים והם דורשים מאתנו להפעיל את הדמיון על מנת להבין כיצד כל החלקים של הפאזל ישתלבו לכדי מוצר שלם. הדמיות מחשב מוסיפות את הממד החסר לשרטוט, מציגות אותו באופן תלת ממדי ופשוט ובכך הן מחדדות את תפיסת המרחב ומאפשרות להבחין לעומק בכל הפרטים הקטנים של העיצוב.

כך תוכלו לחסוך בזמן וכסף  בתכנון ובעיצוב המטבח

הואיל והמטבח הוא אחד המקומות המרכזיים של הבית אם לא המרכזי מכולם, ההחלטות שתקבלו לגבי עיצובו משמעותיות וישפיעו על אורח החיים שלכם. במקום לבזבז זמן יקר ולשנות את העיצוב לאחר שהוא מוכן, תוכלו לעשות שימוש בהדמיות ממוחשבות של חברת המטבחים ולראות כיצד המטבח שלכם יראה בסוף התהליך. בדרך זו גם אם משהו לא יהיה לטעמכם תוכלו לערוך ולשנות אותו מבעוד מועד, לקבל החלטות מושכלות, לחסוך בזמן והוצאות מיותרות ולעצב את מטבח חלומותיכם שעונה על טעמכם והצרכים שלכם בדיוק.

אנו ביד מטבחים מתמחים בהדמיות ממוחשבות מול הלקוחות שלנו עד ליצירת מטבח ושלם עבורם לפי צורכיהם ותקציבם. 

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן