בימינו יש שוני גדול בין עיצוב מטבח של פעם לעיצוב מטבחים היום. היום כל עיצוב מטבח מחייב פונקציונאליות יותר מאי פעם וגם מראה אטרקטיבי משום שהמטבח מהווה חלק אינטגרלי מכל העיצוב והחזות הכללית של הבית. מטבח הוא הלב הפועם של הבית, מבשלים, אופים ונהנים מחברתם של כל בני המשפחה ויש שגם מוצאים בו מקום מושלם לעבודה.

על מנת שיאפשר את כל מגוון הפעולות הללו, הוא דורש להיות מתוחזק במשטחי עבודה ודלפקים נוחים מסוג שיש למטבח, שמהווים את הפונקציונליות שהוזכר לעיל ואת היופי המרהיב, היוקרתי והמושך לכל חלל מטבח מעוצב.

סוגי שיש יוקרתיים למטבח

שיש למטבחים הוא חומר גלם פופולרי ביותר למנעד של שימושים במטבח וגם בחלל האמבטיה שלנו. יש סוגי שיש רבים ולא כולם מתאימים למטבח. החלל של המטבח אפוף בלחות ובמים, והוא מקור למגוון של חומרים, נוזלים, טמפרטורות, לחיתוך של סכינים ועוד, מסיבה זו סוג השיש שיבחר חייב לעמוד מול כל הפעולות והחומרים ושאר התנאים שמציב חלל המטבח. להלן סוגי שיש שתמצאו בכל קטלוג שיש למטבחים יוקרתי, תוכלו להתרשם מהאיכות והמפרט של כל אחד.

שיש גרניט – היא אבן טבעית ומאוד מומלצת למטבחים, מגיעה כיחידה אחת, המראה שלה מרהיב והיא מגיעה במגוון צבעים ודגמים.

שיש  קיסר למטבח-  שיש סינטטי ולכן הוא מאפשר רמות גימור ורעיונות יצירתיים רבים. יש לו מנעד של יתרונות והוא קל לניקוי ותחזוקה. מגיעה במגוון של דגמים מרהיבים עם טון יוקרתי.

שיש קוריאן-  הקוריאן הוא שיש שמגיע מאמריקה הוא מבוסס על פלסטיק מאוד עמיד. בעל מראה זוהר עם ברק וקסם. הביקוש בשיש קוריאן הוא גם בשל רמת האסתטיות שהוא מעניק לחלל המטבח, יחד עם מראה מאוד אלגנטי ונקי.

שיש דקטון- שיש דקטון הוא שיש יוקרתי במיוחד שמגיע היישר מספרד. הוא נחשב לסטייל ברמות הגבוהות, גם בגלל התרכובת שלו שעשויה מטחינה של מינרלים, מה שהופך את השיש לעמיד ואיתן במיוחד וגם בשל מנעד היתרונות שלו. הוא נחשב לשיש יקר מאוד, אך עם זאת מספק את הסחורה להרבה שנים קדימה.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן