פורמייקה הוא חומר חזק ואמין שיכול לעמוד בתנאי חום וקור. הוא גם מתנקה בקלות וניתן לנקותו בחומרי ניקוי כימיים ללא חשש. מטבחי הפורמייקה נחשבים למטבחים העמידים ביותר מבין סוגי המטבחים וזו אחת הסיבות שהוא ניצב כבר עשרות שנים בטופ של עולם המטבחים. מטבחי פורמייקה הם השילוב המושלם של אמינות, עמידות ועיצוב למחיר שפוי שמתאים לכל כיס.

פענף ייצור הפורמייקה עבר בשנים האחרונות שינוי מהותי בייצור וכיום מטבחי פורמייקה חוזרים להיות התשובה לאנשים שמחפשים מחד מטבח חזק שמחזיק שנים שניתן לעצבו בכל צבע וצורה שרוצים ומאידך לא לאבד את הראש והכסף בתקציבים גבוהים לבניית מטבח.

מהי פורמייקה
הפורמייקה מורכבת משכבות נייר המונחות זו על גבי זו כשהן ספוגות במלמין נוזלי דבק טבעי.  לאחר שעברו תהליך של כבישה וחום בלחץ גבוה מתקבל הומוגני וקשיח. בשנים האחרונות פותחה מאוד טכנולוגיית ייצור הפורמייקה ושודרגה לדור הבא –פורמייקה נאנו.
פורמייקה נאנו היא פורמייקה חדשנית המיוצרת בטכנולוגיית נאנו ומתאפיינת במראה נקי ומדויק מאוד בעלת גבוהה לשריטות ופגיעות. יחד עם זאת היא קלה לניקוי ועמידה בפני חומרי ניקוי כימיים חזקים.

התקציב אומר פורמייקה
מטבחי פורמייקה מתאימים לאנשים שמודעים לתקציבם ולא רוצים לשקוע בחובות בשל בנייה או שיפוץ מטבח. הרבה מלקוחותינו שבחרו במטבח פורמייקה הם זוגות צעירים שקונים ומשפצים את ביתם הראשון, אנשים שרכשו דירות להשקעה לשכירות ורוצים לתת לשוכרים מטבח עמיד ואנשים שיש להם שני מטבחים בבית כאשר המטבח הפעיל יותר הוא “המטבח המשני” והוא עשוי פורמייקה. פורמייקה נחשבת לחומר החזק והעמיד ביותר למטבחים כיום בשוק.

עיצוב וחידוש המטבח
מטבחי הפורמייקה ניתנים לבחירה בכל צבע אפשרי וגם “חיקוי” טקסטורות. ניתן לבחור בגימור בטון, עץ וצבעים נקיים וחלקים. ניתן לשלב פורמייקה עם לייסטים של עץ וכן הדבקה של זכוכית. אמנם ניתן להדביק ידיות אך המאפיין הבולט של מטבחי פורמייקה הוא שאין ידיות לדלתות הארונות אלא קנט המשתלב בתוך הדלת ומקנה מראה נקי ואסתטי למטבח.

בנוסף כאשר תרצו לשפץ את מטבח הפורמייקה שלכם תוכלו לעשות זאת בעלות מינימאלית וזאת ע”י הזמנה של חיפוי פורמייקה חדש לפי הגדלים הנכונים לכם בכל צבע וטקסטורה שתרצו ותקבלו תוצאה של מטבח חדש.

לסיכום, מטבח הפורמייקה הוא מתחרה לגיטימי בהחלטתכם איזה מטבח לבחור. אנו ביד מטבחים נשמח לעמוד לשרותיכם בבחירת מטבח לפי רצונכם ותקציבכם כשבראש סדר העדיפויות שלנו שתהיו מרוצים ושקטים עם בחירתכם

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן