מטבחי יוקרה מאופיינים בסטנדרטים גבוהים של איכות החומרים, עיצוב מושקע המתחיל בתמונה הגדולה ויורד לפרטים הכי קטנים, תחכום חסר פשרות, גימורים מלוטשים כיד אמן ועבודה עם טכנולוגיות ייצור מתקדמות. אך מעבר לכל המילים אין טוב יותר ממראה עיניים ואין ספק שהמטבחים שלנו מדברים בעד עצמם ומייצגים את פועלנו בצורה הטובה ביותר.

 

צפו במגוון עבודות :

מטבחי יוקרה, כשמם כן הם, משדרים יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת ומיוצרים תוך התאמה מלאה לדרישות ולצרכים שלכם.
כשבונים מטבח ובמיוחד מטבח יוקרה צריך לקחת בחשבון את העיצוב הכולל של הבית, כי הרי שאם תבנו מטבח יוקרה כשכול הבית מעוצב בסגנון כפרי או באופיין  בעיצוב צבעוני לצורך העניין, מטבח היוקרה יבלוט ולווא דווקא באופן מחמיא או שתתרחש תוצאה הפוכה והמטבח יאפיל על שאר חלקי הבית ומבלי לשים לב תיצרו לעצמכם קונטרסט עיצובי לא נכון. מטבחי יוקרה מתאימים  יותר לבתים שעיצובם הוא עיצוב מודרני בקווים נקיים. 
כמו כן במטבחי יוקרה חשוב שגם מוצרי החשמל והאבזור יהיה יוקרתי בהתאם למטבח. מוצרי חשמל צריכים להיות המילה האחרונה בתחומם, מכונות קפה מעוצבות, מקרר ארבע דלתות, מסחטת מיץ ואפילו הקומקום צריכים להשלים את האמריה העיצובית של המטבח שאומר “אני יוקרתי מכף רגל ועד ראש”.
כשרוצים לעצב מטבחי יוקרה עדיף להעזר באיש מקצוע, כלומר מעצב פנים שיתן את דעותיו המקצועיות ויסייע לכם לעצב את המטבח במקצועיות ובדיוק רב שמתאים לשאיפה לשלמות במטבח היוקרה העתידי שלכם.

 ביד מטבחים אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומערכות ייצור מתקדמות ומקפידים לייצר מטבחים העומדים בכל התקנים המחמירים. כאשר אנו מתכננים מטבח אנו רואים את התמונה הרחבה ושמים דגש על כל פרט קטן, קל וחומר כאשר מעצבים מטבחי יוקרה המאופיינים עם רמה גבוהה במיוחד של עיצוב. כתוצאה מכך המטבח משמש כזירה עיצובית מחד, ומאידך, מספק שלל פתרונות פונקציונליים לכל מטרה או שימוש.

כבר מזמן שמטבחים הפכו שם נרדף לאיכות חיים. ברצונכם לשדרג את איכות חייכם מן הקצה לקצה? צרו עמנו קשר ונשמח לעצב עבורכם את מטבח החלומות שלכם. 

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן