המטבח הוא אחד החללים המרכזיים ביותר בכל בית והוא מספר את סיפורה של המשפחה. לכן מומלץ ורצוי להפוך את המטבח לחלל פונקציונלי ומעוצב בו אנו נהנים לבשל, לארח או להעביר את הזמן. ישנם סגנונות רבים בהם ניתן לבחור בעת עיצוב המטבח, אולם אין ספק כי מבין כל הסגנונות שקיימים המטבח הכפרי הוא הפופולרי מכולם.

המטבח הכפרי נמצא בהישג יד

בחלוקת המטבחים לקטגוריות עיצוביות, המטבח הכפרי הוא אחד מסוגי המטבחים הראשונים שסווגו כתפיסה עיצובית. המטבח הכפרי משמש חמימות וביתיות, מקום מפגש למשפחה ואפורמליות שבה כל אורח במטבח הוא בן בית.

 

צפו במגוון עבודות :

 

מטבח כפרי הוא מטבח הבנוי מעץ מלא- מה שמקנה לו את אופיו הייחודי בנוסף לאיכות גבוהה וגימור ברמה גבוהה מאוד. לרוב מטבח כפרי יהיה בגוונים בהירים בשילוב צבע עץ טבעי באלמנטים מסוימים במטבח כמו אי או דלפק אוכל.

מטבחים כפריים אינם בהכרח מיושנים ועל כן הם מתאימים לכל חלל ולכל העדפה עיצובית, תוך שכוללים את כל החידושים הטכנולוגיים והאופנות החדשות. היופי במטבח כפרי הוא יכולתו להשתלב ולהתמזג עם סוגי מטבח אחרים וליצור פיוז’ן עיצובי במטבחים כמו מטבח אנגלי-כפרי, מטבח כפרי-מודרני , כפרי- פרובנס ועוד. בשל כך ניתן לשלב את המטבח הכפרי לכל סגנון עיצוב של הבית בהתאמה.

לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו יד מטבחים ולה צוות של מעצבים אשר יוכל ליישם ולשלב את מאפייניו הייחודיים של המטבח הכפרי ושילובם בתהליך העיצוב.

לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר והצוות המקצועי של חברת יד מטבחים ישמח לעצב עבורכם מטבחים כפריים העונים על כל הדרישות והצרכים שלכם.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן