מטבחים אנגליים מתאפיינים בעיצוב המבוסס על שימוש בעץ בעיקר. מבחינה דקורטיבית הייחודיות של המטבח היא שילוב בין סגנון קלאסי לבין עץ מלא. ניתן לשלב אותו בכל גודל וחלל, הוא בעל עושר עיצובי מרשים מחד ומאידך האופי הלא פורמלי שיש למטבח אנגלי משרה בבית אווירה נעימה, חמימה ומזמינה.

יש משהו כמעט קסום בתרבות האנגלית – הנימוס המאופק מצד אחד ואוהדי כדורגל שיכורים ורועשים, התה אחר הצהריים, המלכה והטלוויזיה מצוינת… לאורך ההיסטוריה התפתח לו המטבח האנגלי  במראה כפרי ואווירה חמה גם בתוך מטבחים הממוקמים בדירות אורבניות. יחד עם זאת על מנת להגיע אל מטבח ברמה גבוהה ומקצועית יש צורך במתן תשומת לב לפרטים הקטנים.

צפו במגוון עבודות :

ביד מטבחים אנו בונים ומעצבים מטבח על טהרת הסגנון האנגלי בעזרת גימורים, קימורים וידיות – אלו האלמנטים החשובים ביותר במהות של המטבח האנגלי המסורתי.
 ישנם שני סגנונות עיקריים של מטבחים אנגליים :
האחד –  מטבח מודרני עם עץ בהיר וקווים נקיים, מטבח מעץ מלא ומטבחים מעצי סנדוויץ’. 
השני – נחשב עתיק יותר והוא בא לידי ביטוי בעיצוב שמרני. כאן המטבח מיוצר מעץ מלא עם פיתוחים וגילופים מיוחדים בעיקר בדלתות ובארונות.

בנייה מקצועית של מטבח אמורה לספק הרמוניה בינו לבין שאר החללים בבית. בעת עיצוב של מטבחים אנגליים מומלץ לשים דגש גם על תאורה מתאימה וגווני עץ העונים על טעם אישי. מטבח כזה מדגיש את היוקרה הבריטית ולא משאיר מקום לספק לגבי מקורות העיצוב.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר והצוות המקצועי של חברת יד מטבחים ישמח לעצב עבורכם מטבח אנגלי העונה על דרישותיכם ורצונכם.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן