המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר במשרד. היות ורובנו מבלים את רוב שעות היום במשרד, אין פלא שאנו זקוקים למטבח נגיש ומעוצב.

העובדים הם לא היחידים שמשתמשים במטבח כי לצדם יש גם את הלקוחות, הספקים והשותפים העסקיים. השאלה היחידה שעל הפרק היא כיצד מעצבים את המטבח המושלם ובאיזה אופן אפשר להפוך אותו לחלק אינטגרלי מהמשרד עצמו.

כמובן שבעת התכנון המוקדם השאיפה היא לעצב מטבח באופן שמתכתב עם סגנון העיצוב הכללי של המשרד. אם למשל במשרד יש ריהוט בסגנון עיצוב מודרני, עדיף להשתמש בזכוכית ובמתכת גם בתוך המשרד. לעומת זאת, ריהוט כפרי ועיצוב שנשען על שימוש בעץ מחייב התאמות אחרות לגמרי גם בתוך שהמטבח. ככל שהמטבח והמשרד יחלקו יותר תכונות משותפות, כך עולה הסיכוי לעיצוב מוצלח ואקסקלוסיבי.

שיקולים בעיצוב מטבח למשרד

ריהוט משרדי הוא פקטור קבוע שממנו מתחילים את תהליך התכנון של המטבח. אחרי שבודקים מה מאפיין את הריהוט, איפה הוא נמצא ולאיזה סגנון עיצוב הוא מתאים, ניתן להיכנס לעובי הקורה גם בשביל לתכנן את המטבח עצמו. כמו כן, רצוי לנצל את ההזדמנות ולשמוע מהעובדים שמשתמשים בריהוט המשרדי איזה דברים חשובים להם במטבח.

שיקול לא פחות משמעותי בעיצוב מטבח למשרד הוא כלכלי. בעלי משרדים לא אמורים לחרוג מתוך מסגרת התקציב כדי לעצב מטבח, אך רבים מהם מתחילים את תהליך התכנון בלי להגדיר את הסכום שאותו הם רוצים להשקיע. הפתרון הוא להתייעץ מראש עם אנשי מקצוע ולהשוות בין מחירים של ריהוט משרדי כדי לעצב מטבח מתאים.

החדשות הטובות עבור בעלי משרדים הן שיש המון סגנונות עיצוב לבחור מהם את המטבח. בין היתר, האפשרויות נעות בין מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים, מטבחים אנגליים וכמובן מטבחי יוקרה. אם מדובר במשרד קטן עם כמות מצומצמת של עובדים, אפשר גם לבחור בסגנון עיצוב של מטבח לבן או מטבח שחור וללכת על בטוח עם מטבחי פורמייקה.

כך תדעו מה מתאים לכם

הבעיה היא ששיקולים אובייקטיביים להשוואה בין סגנונות עיצוב של מטבחים למשרד לא מספיקה כדי לענות על צרכי הלקוחות. מבחינת בעלי משרדים, הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את המטבח לדרישות הספציפיות שלהם. את זה אפשר לעשות רק לאחר ביקור באולמות התצוגה והתייעצות עם אנשי מקצוע.

המטרה של התייעצות עם אנשי מקצוע היא להבין מה מאפיין סגנונות עיצוב שונים של מטבחים למשרד. במילים אחרות, בשביל לעצב את המטבח המושלם למשרד צריך להחליט במה מתמקדים. כך ניתן לשלב בין פתרונות אחסון, משטחי עבודה ומכשירי חשמל ולהשאיר מספיק מקום למקרר, למיקרוגל ולשאר האביזרים שקריטיים עבור התפקוד השוטף של העובדים.

תכנון מטבח למשרד – עם תחזוקה נוחה

מטבח של משרד נוטה להתלכלך במהירות. מצד שני, לבעלי משרדים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ועליהם לדאוג שגם המטבח יהיה כל הזמן נקי ומזמין. בשביל זה צריך לתכנן מטבח שאותו קל לנקות ולהבריק וחשוב להכניס את האלמנט הזה למערכת השיקולים.

לסיכום, התאמת המטבח למשרד מחייבת תכנון. במסגרת ההכנה אפשר גם לקבוע את התקציב ולהחליט על סדר עדיפויות.

 

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן