מי שאוהב את המטבח ומחפש להתפנק במהלך היום יום, כמו גם לפנק את חיק המשפחה והאורחים, מוזמן להוסיף למטבח טאבון.
אם בעבר שימש המטבח לבישול ואפייה בלבד, הרי שבעידן הנוכחי ממלא המטבח פונקציות נוספות וביניהם: מפגשים חברתיים, עבודה, מקום אחסון, מקום לאכילה, לבילוי וכמובן מקום להכנת ארוחות.

התוספות הרבות שבוחרת כל משפחה להוסיף למטבח, הן שמעידות לא פעם על חשיבות המטבח והתקדמותו ביחס לשנים עברו, כך שניתן לאתר במטבחים: תריסים חשמליים, ארונות שקטים, חלונות חשמליים, מערכות חכמות וכיוצא בזאת. אם אתם אוהבים את האוכל שלכם חם מהתנור, הרי שנכון שתתפנקו בטאבון, כך תוכלו בכל אחד מימות השבוע להוציא פיתות, מאפים ופיצות חמות וטעימות.

איזה טאבון נכון לבחור

טאבון למטבח מגיע במספר סוגים וביניהם הטאבון העגול והטאבון המרובע. אם תשאלו אותנו, הרי שנכון לכם לבחור בטאבון הכיפתי העגול, משום שהוא מתאים למגוון נרחב של בישולים, הוא יעיל, חסכוני באנרגיה וניצול שטח הבישול הוא אפקטיבי וגדול.

הטאבון הכיפה העגול מתאים להכנת פיצה ולחם לצד צליית בשר דגים וירקות וכל זאת על אש חיה בטאבון איכותי.
במהלך הרכבת הטאבון במטבח, חשוב להקפיד ולבודד את ליבת הטאבון, כדי לשמור על החום בתא הבישול.
הבידוד האיכותי מסייע לבישול טוב יותר, לשמירה על בטיחותכם (תמנעו מכוויות שאתם עלולים לקבל מדופן הטאבון) לחיסכון משמעותי בתצרוכת החשמל וכמובן לבישול מהנאה וקל לאורך זמן. כדי להשלים את סך ההחלטות בעת בחירת הטאבון, עליכם להבחין בין טאבון גז לבין טאבון עץ.
לכל אחת מהאופציות יתרונות וחסרונות והבחירה היא שלכם בלבד. לצורך העניין, טאבון עץ יצריך מכם לאחסן עצים אל מול טאבון גז, אשר מופעל בלחיצת כפתור בלבד וכן הלאה. בהגיעכם לרכוש טאבון, בקשו מבעל המקצוע דרכו אתם מבצעים את הרכישה, שיעניק לכם את סך היתרונות אל מול סך החסרונות, כך שתוכלו לקבל החלטה שקולה ונבונה במהלך הבחירה.

עיצוב הטאבון

סוגיה נוספת שיש לקחת בחשבון היא עיצוב הטאבון, משום שהוא ימוקם בלב המטבח וראוי שהוא ישתלב בצורה הומוגנית עם יתר העיצוב בחלל.
אחת הבשורות המשמחות היא האפשרות לבחור את העיצוב שלכם ממגוון אין סופי כמעט של סגנונות עיצוב ובהתאמה מושלמת לתקציב ולטעם האישי שלכם.
כל עוד אתם יודעים מה אתם מחפשים, הרי שהרכישה תהיה קלה ומהירה, אך אם אתם לא בטוחים מה בדיוק מתאים לכם, כדאי שתצפו בעיצובים שונים מקטלוגים ופרסומים של חברות שונות, כך תוכלו לקבל השראה ורעיונות.

טאבון למטבח ניתן להוסיף בכל שלב, החל מהרגע בו אתם בונים מטבח חדש, דרך השלב בו אתם בעיצומם של שיפוצים ועד השלב בו המטבח שלכם מוגמר וכל מה שחסר לכם הוא טאבון.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן