עבודות השיפוץ בסביבת המגורים נועדו על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לשדרג את איכות החיים ולעצב את סביבת המגורים בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עלינו ביותר. בחלק גדול מהמקרים, עבודות השיפוץ כוללות שיפוץ יסודי של סביבת המטבח הביתי.

שילובו של מטבח חדש בעת שיפוץ דירה הנה פעולה המאפשרת לכם להתאים בצורה האופטימלית ביותר את צרכי השימוש היומיומיים שלכם בסביבת המטבח לסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. במסגרת הליך התקנתו של מטבח חדש בסביבת המגורים המשופצת, תוכלו בין היתר לבחון אפשרויות לשינוי ו/או הוספה של נקודות חשמל בסביבת המטבח, תוכלו להחליף תשתיות צנרת בסביבת המטבח ותוכלו לבחון אפשרויות שונות להצבתו של “אי” בחלל המטבח וזאת בהתאם לגודלו של החלל.

מה חשוב לדעת על שילובו של מטבח חדש בסביבת המגורים המשופצת?

שיפוץ נרחב של סביבת המגורים מאפשר לכם בין היתר לשנות מקצה לקצה את חלל המטבח וזאת בהתאם לתקציב השיפוץ העומד לרשותכם. במקרים בהם גוף ארונות המטבח איננו מחייב החלפה, תוכלו להתקין על גביו דלתות מטבח חדשות ובכך למעשה לחדש את סביבת המטבח.

במקרים בהם תהיו מעוניינים להחליף את כל המטבח הישן  במסגרת פרויקט שיפוץ דירה, לרבות, גוף ארון המבטח, חשוב לשים לב למספר דגשים מקצועיים הכוללים בין היתר את :

  • צרכי השימוש היומיומיים שלכם בסביבת המטבח- במידה ואתם נמנים על חובבי הבישול והאירוח חשוב שתעמידו לרשותכם סביבת עבודה מרווחת ומאובזרת היטב הכוללת בתוכה בין היתר: משטח שיש גדול ופנוי לצורכי עבודה, תכנון מיטבי של ארונות האחסון בגוף המטבח, הימצאותם של מספר שקעים חשמליים (לא מומלץ להעמיס מספר מוצרי חשמל על נקודת חשמל אחת), כיור שטיפה מרווח ומקום ייעודי להצבתו של תנור בישול משולב או תנורי בילד אין.
  • מסגרת תקציב השיפוץ העומדת לרשותכם- עבודות שיפוץ הן הוצאה לא מבוטלת ולכן חשוב לתכנן בצורה המדויקת והמפורטת ביותר את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם ואת צרכי השיפוץ השונים. כאשר רוכשים מטבח חדש כחלק מעבודות השיפוץ חשוב להגדיר תקציב ייעודי לצורכי רכישת המטבח והתקנתו ובמידת הצורך גם לצורכי אבזור סביבת המטבח במכשירי חשמל חדשים המותאמים לצורכי הבישול והאירוח שלכם מהסעיף הקודם.
  • מהן עבודות התשתיות המקדימות הנדרשות לצורכי התקנתו של המטבח החדש- בהתאם לכל אחד מהסעיפים הקודמים, חשוב לבצע עבודות תשתית מקדימות טרם התקנתו של המטבח החדש ולצורך כך מומלץ להיוועץ גם עם קבלני השיפוץ האמונים על עבודות השיפוץ בדירתכם וגם עם אנשי המקצוע מענף המטבחים, כלומר, יועצי המטבחים מטעם המקום בו רכשתם את המטבח.

לסיכום, התקנתו של מטבח חדש במסגרת עבודות שיפוץ הדירה, היא ללא ספק פעולה המחייבת אתכם לתכנון מקדים במסגרתו מומלץ לבחון את כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורכי שדרוג או חידוש סביבת המטבח כחלק מעבודות השיפוץ.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן