רשמית אפשר להגיד בשעה טובה – החלטתם לעבור לבית חדש, או שבחרתם לשפץ את המטבח, זה הקיים. מדובר בהחלטה חשובה ביותר, כיוון שללא ספק זהו אחד מהחדרים החשובים בבית. המטבח הינו המקום בו “הכל קורה” והוא מהווה מקום מפגש למתגוררים בו, אזור בו מבשלים עם תבלינים מעניינים ומארחים חברים ובעיקר מבלים לא מעט זמן מהיום. מטבח מעוצב, איכותי ונאה ובמיוחד הממלא את הצרכים של המשפחה זה עניין שיש לתכנן מראש ולבחור דגם שישתלב היטב תוך התחשבות בוויזואליות של שאר הבית. האם אפשר לבחור מטבח באמצעות אתר אינטרנטי?

חשוב - אילו אלמנטים אתם עשויים לחפש במטבח החדש שלכם?

ייתכן ואתם רגילים לגלוש אל חנות אינטרנטית או אתר לקנייה מקוונת עבור צרכי היום יום שלכם, כמו קניות בסופרמרקט או רכישת בגדים. אולם בתקופה שבה כל העולם עובר לדיגיטל, גם יצרני המטבחים הבינו שישנו צורך לתת את האופציה ללקוחות להתרשם ממגוון הדגמים באמצעות המחשב.

באמצעות רשימה מדויקת שתכינו לעצמכם, תוכלו לגלוש בחנות וירטואלית של יצרנית מטבחים בצורה יעילה הרבה יותר וכך לבחון את האלמנטים החשובים עבורכם במטבח העתידי שאתם מעוניין לבנות. באופן כזה, הרכישה עשויה להיות הרבה יותר חכמה. נושאים אפשריים לרשימה יהיו:

  1. גוון רצוי לארונות המטבח ואולי שילוב של כמה גוונים יחד.

  2. כמות הארונות הרצויים, כמו גם כמות המגירות – תוך חשיבה על השימוש העתידי בהם והפריטים שאתם עשויים לאחסן בתוכן.

  3. חומרי ציפוי למשטחי המטבח – האם תרצו פורמייקה? שילוב של זכוכית? מהם המשטחים הרצויים עבורכם? הכירו את סוגי החומרים השונים לעומק ובחנו מטבחים לדוגמה שבהם משולבים חומרי הגלם הללו.

  4. אי מרכזי במטבח – כן או לא? כמה מקום פנוי יש לכם באזור המטבח והאם בנייה של אי תהיה שימושית עבורכם? כיצד אי ישתלב עם מראה הבית?

  5. כמה משטחי עבודה אתם צריכים? כמה מקום “פנוי” על השיש עבור מכשירי חשמל שונים? האם יש לכם גם מיקסר, גם מכונת סודה וגם טוסטר ותרצו שכולם יהיו זמינים, או שתעדיפו מקומות אחסון עבורם?

נושאים אלו ועוד רבים אחרים וכמובן שזה יכול להשתנות בין לקוח ללקוח – מהווים שיקולים חשובים באשר לעיצוב המטבח ובנייתו. את כל התהיות הללו אתם צריכים להביא אל החברה היצרנית, בכדי להביא את החזון שלכם אל הפועל ועל מנת שהמומחים יוכלו לבנות עבורכם את המטבח האידיאלי עבורכם, שיענה על כלל הדרישות שלכם, ככל שהתקציב מאפשר כמובן.

האם ניתן להסתמך על גלריית התמונות באתר לצורך בחירת מטבח?

בענף המטבחים, המטרה של תמונות המתעדות פרויקטים של בניית מטבח אצל לקוחות שונים, היא להראות דוגמאות ולהעניק רעיונות לגולשים. דגם שראיתם בגלריית התמונות שבאתר החברה, למשל כמו באתר של יד מטבחים שנבנה על ידי wave digital, לא חייב להיבנות בדיוק באותה הצורה כמו בתמונה ואתם יכולים לשאוב ממנו השראה. את המטבח שלכם יכינו לפי החלום שאתם מעוניינים להביא למציאות ומתוך התאמה ספציפית אל הבקשות והצרכים הייחודיים שלכם כמשפחה.

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן