הידעתם שממש כמו שמשקיעים בעיצוב והלבשת הבית מחדש, כך משקיעים גם בחלל המטבח ובפרט באביזרים המאפיינים אותו? אחד מבין האביזרים בהם הכי משקיעים הוא כמובן ברז המטבח. הוא מהווה תכשיט ומעצים את היופי של הכיור ובפרט של המטבח. בשנים האחרונות, ניתן לראות שיוצאות קולקציות חדשות של ברזים במגוון עיצובים וצבעים. לדוגמה, כיום הצבע הפופולארי לברזים הוא צבע זהב או ברונזה ואילו ניתן לראות שהמגמה היא לחזור לברזים של פעם. כלומר ברזים מעוצבים ומעוטרים, מעוקמים במגוון של סגנונות. לנו כרוכשים, רק נשאר לבחור ולעשות זאת בחוכמה ולא להתבלבל מהמבחר. כי המבחר הוא פשוט עצום. מבחינת המחירים, אלו נעים מכמה מאות עד אלפי שקלים.

איך להתאים את הברז למטבח?

קודם כל, עליכם להגדיר ולהיות בטוחים מהו סגנון העיצוב של המטבח שלכם. יש מטבחים בסגנון מודרני, סגנון כפרי, סגנון היי-טקי ועוד. אם אתם לא ממש בעניין ולא מבינים את ההבדלים בין הסגנונות השונים, תעשו לעצמכם טובה ותעזרו בבעל מקצוע מתחום עיצוב הפנים, כמו מעצב או מעצבת פנים. אלו ידריכו אתכם ויאמרו לכם מהו הברז המתאים לכם, בהתאם לעיצוב וסגנון המטבח שיש ברשותכם.

בינתיים, קבלו הסבר קצר מאיתנו על הסגנונות והתאמת הברזים: אם המטבח שלכם מעוצב בסגנון כפרי, אתם תעדיפו לבחור ברזים למטבח בסגנון וינטאג’ במראה עתיק בגוונים של נחושת. במידה והמטבח שלכם מעוצב בסגנון מודרני, אתם תעדיפו לבחור ברזים בגימור כרום או נירוסטה. אלו יסייעו להשלמת המראה הנקי והמעודכן.

מה עוד חשוב לדעת לגבי בחירת הברז?

לפני שמגיעים לחנות לרכוש את הברז, יש לעשות שיעורי בית. מה הכוונה? בדקו היכן ימוקם הברז. כלומר, האם הכיור שלכם נמצא על אי, אז אין מה לדאוג וניתן למקם את הברז ללא הפרעה לדברים אחרים. אבל מה קורה במצב בו הכיור ממוקם בסמוך לקיר או לחלון? צריך לשים לב היכן בדיוק למקם את הברז, כך שלא יפריע בחלל.

מעבר לכך, שימו לב איזה ברז אתם בוחרים לרכוש. יש ברזים גבוהים וברזים נמוכים. הגבוהים נחשבים ליותר אסתטיים וגם יותר פרקטיים ונוחים לשימוש. לדוגמה, כאשר שוטפים כלים, יותר נוח לשטוף כאשר יש ברז גבוה. כך זרם המים ארוך יותר ויגיע עד הכיור וימנע ממים לפרוץ החוצה. בעקבות כך, אפשר גם לשמור על סביבת עבודה נקייה ובעיקר נעימה.

שורה תחתונה

מומלץ להשקיע כסף על ברז איכותי, ממנו תוכלו להנות לאורך שנים רבות. אל תחסכו על ברזים, שכן מדובר על מוצר בו משתמשים בצורה יומיומית. אתם רוצים מוצר שלא יהיו בו תקלות, שהתחזוקה שלו תהיה מינימלית ביותר ושיחזיק לכם לאורך זמן. קראו על החברות השונות של הברזים, בדקו המלצות ורק לאחר מכן בצעו רכישה בראש שקט.

 

לוגו של וואטסאפ פנה אלינו

דילוג לתוכן