שלייפלק פירושו- צביעת עץ אטומה בהתזה המתבצעת באופן מקצועי תוך שימוש בחומרי צבע עמידים בפני שחיקה. הם מוצעים במגוון רמות עמידות שונות ומרקמים משתנים. ניתן ליצור חזות ברמות משתנות – החל ממבריק מאוד עד מט משי.

מדובר בצבע חלק על עץ, ולכן יש חשיבות לחזות הצבע ולאופן הגימור שלו. השלייפלק נועד להעצים את עמידותו של העץ ולשוות לו מראה מוקפד ומלוטש.

היתרון המרכזי של החומר הוא באפשרות לבחור צבע וגוון המתאימים לכם והאהובים עליכם. החיסרון המרכזי שלו הוא כי ברבות השנים הצבע עלול להתנפח ולהתפוצץ.

יתרונות נוספים: הצבע נחשב ונראה יוקרתי והדור יותר מאשר פורמייקה. דלתות בצביעת התזה נצבעות פעמים אחדות לאחר משיחתן בצבע יסוד על מנת לשוות להן מראה הדור ויוקרתית.

חסרונות נוספים: צבע רגיש ופגיע לשריטות, בעוד פורמייקה עמידה יותר בפניהן ובכלל בפני גורמי שחיקה שונים. כמו כן, קשה יותר לנקות ולתחזק צבע.

צובעים את המטבח ביופי

יד מטבחים מציעה לכם מטבחים מעוצבים, עשויים מחומרים איכותיים ובטיחותיים העומדים בכל תנאי האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים. עיצוב ורמת גימור גבוהה הם שני מאפיינים מובהקים ומבריקים של החברה.

לרשות הלקוחות צוות של מעצבי פנים ואדריכלים מקצועיים ומנוסים המציעים מתווה אישי מותאם לצרכי הלקוחות ולהעדפותיהם. אגב, לא מדובר רק במטבחים אלא גם בעיצוב חדרי ילדים ומגוון רהיטים המיועדים לכל מתחם וחדר בבית, במשרד או בכל מקום אחר.

חומרי גלם איכותיים, מערכות ייצור מתקדמות ומשוכללות, בטיחות בלתי מתפשרת ויחס אישי קשוב וסבלני לכל לקוח מהווים ערובה לקבלת מוצר מושלם. ביד מטבחים תקבלו פתרונות עיצוב התפורים על פי מידת החלום שלכם…

על מנת להיווכח כיצד ייראה המתחם המעוצב שלכם אתם מוזמנים לראות אותו בשלמותו, בכל הדרו ותפארתו, בהדמיית מחשב תלת ממדית שלו. הדמיית המחשב מאפשרת לכם לראות את המיקום המדויק של כל פריט ואת האופן שבו הוא משתלב, אחר הגימור המלוטש שלו, במרחב. כאשר תיחשפו להדמיה יהיה לכם קל יותר להוסיף או לגרוע, לשנות גם אם מדובר בנגיעות קטנות של גודל, צורה או צבע. התוכנה שבה מוצג הדגם מאפשרת עריכה ושינויים בקלות.

עם זאת, חשוב לברר מעבר להתרשמות ממראה עיניים את סוגיית האיכות והתחזוקה, כיצד לנקות את המשטח הצבוע, ממה יש להיזהר במיוחד וכיצד למנוע נזקים.

אם אתם מתלבטים בין שלייפלק לבין חומרים וגימורים אחרים, זה המקום וזה הזמן לבקש ולקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר. היצע עשיר ומגוון של חומרים, דגמים, טקסטורות, צבעים, גוונים וגימורים עשוי לבלבל אתכם לכן חשוב להתייעץ עם נציגי השירות המקצועיים של החברה.

טבעי ולגיטימי להתלבט ולהסס לפני הבחירה (יש הממשיכים להתלבט גם אחריה) היות שכל בחירה מקפלת ומגלמת בתוכה גם ויתור. עם זאת, כאשר שוקלים יתרונות מול חסרונות של גימור בכלל ושל שלייפלק בפרט, עשוי להתברר לכם כי היתרונות מאפילים על החסרונות. חיזוק לכך תוכלו לקבל מאנשי המקצוע בכלל ומהמעצבים בפרט.