לא רבים מייחסים חשיבות למטבח והעיצוב שלו אבל האמת היא שהמטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית ועיצוב מושלם של חדר המטבח יכול להקרין בצורה משמעותית על העיצוב של הבית כולו. מגוון האפשרויות של היום רחב הרבה יותר מאשר המטבחים של פעם, היום כל אחד יכול לתכנן לעצמו את המטבח כפי שהוא רוצה וכפי הוא צריך מבלי לבחור מטבח מוכן מראש. דבר נוסף ששונה היום ביחס למטבחים של העבר זה הצבעים, היום הרבה יותר לגיטימי לבחור מטבח ירוק, צהוב, אדום או כל צבע אחר שאתם רוצים כאשר פעם שחור ולבן או מקסימום אפור היו הצבעים הבולטים.

לבחור את הסגנון שהכי מתאים לכם

מגוון הסגנונות של המטבחים הוא פשוט בלתי נגמר וחלק מהאופציות העומדות בפניכם הם מטבחים בסגנון מודרני, מטבחים בסגנון כפרי, מטבחים מזכוכית, מטבחי יוקרה מפוארים ועוד מגוון רחב של סוגי מטבח. המטבחים של היום לא כוללים רק ארונות מטבח ושיש אלא הרבה מעבר כאשר השינויים הבולטים הם המגירות השקטות שהפכו לא רק לפרקטיות מאוד אלא גם מאוד מעוצבות והאי שבעבר היה פחות נפוץ ונמצא היום כמעט בכל מטבח. אם אתם רוצים בית שמשדר אווירה נעימה, תחושה נינוחה ואנרגיות חיוביות כל הזמן תשקיעו במטבח שלכם, שם נמצא המפתח להצלחת המשימה.

לעצב את המטבח כפי שתמיד חלמתם

לכל אחד ואחת מאיתנו יש טעם שונה לחלוטין כאשר אחד אוהב מטבח פשוט, האחר מעדיף מטבח צעקני ומלא צבעים והשלישי בכלל רוצה מטבח שנראה כמו מטבח מהמאה ה-18. לכל אחד ואחת מאיתנו מסתתרת בראש תמונה אחרת לחלוטין ועל מנת להגיע לתוצאה המושלמת אנחנו חייבים קודם כל לתכנן את העיצוב לפרטי פרטים. כאשר אתם מתכננים את עיצוב המטבח אל תעשו ויתורים ואל תתפשרו כי היום אפשר לעשות הכל ולעצב את המטבח בדיוק כפי שאתם חולמים. נגמרו הימים שהיו מספר סוגי מטבחים ואתם הייתם צריכים את המטבח שהכי קרוב לשאיפה שלכם, היום אתם מרכיבים את המטבח בעצמכם ויוצאים עם מטבח מושלם בדיוק לפי טעמכם.

לא חייבים לקנות מטבח חדש – גם שיפוץ יכול לעזור

אם אתם נכנסים למטבח שלכם בכל יום ופשוט לא מרוצים ממה שאתם רואים אתם צריכים שיפוץ ושדרוג מטבח קיים וזה אומר שבשביל להגיע למטבח המושלם לא חייבים לרכוש מטבח חדש אלא אפשר פשוט לשנות את הקיים. שיפוץ מטבחים קומפלט נשמע אולי כמו הרבה מאוד בלאגן או יציאה מהשגרה שאליה אתם רגילים אבל האמת היא שכיום השיפוצים האלו לוקחים הרבה פחות זמן ממה שאתם חושבים ויוצאים פשוט נהדר. האורחים שיגיעו לביתכם לא ישימו לב האם המטבח חדש או שפשוט שדרגתם את הקיים, אנחנו מבטיחים לכם שתקבלו מחמאות מקיר לקיר.

דילוג לתוכן