המטבח הוא הלב של הבית, זאת ידוע לכל. אך בלב ליבו של המטבח, נמצאים מוצרי הפרזול אשר הם אלו שהופכים אותו לחלל המשרת באופן מדויק את בני המשפחה על צרכיה השונים. מהו פרזול למטבח? איזה חברות מוכרות כיום בשוק הפרזול ומה ההבדלים ביניהן? כל הפרטים:

למעשה למוצרי הפרזול המודרניים יש השפעה ניכרת על איכות החיים שלכם ועל הזמן אותו אתם מבלים במטבח, גם אם רובם אינם נגלים לעין. ללא מוצרי הפרזול המטבח יהיה אסופה של קופסאות אשר אינן מחוברות זו לזו או יכולות לנוע בכלל. מוצרי פרזול נחלקים לשניים – נסתרים וגלויים. המוצרים הנסתרים נמצאים בארונות המטבח ובמגירות, בצירים ובחיבורים, במסילות, במנגנוני הפתיחה והסגירה וכיוצא בכך.. לעומתם ישנם גם מוצרי פרזול חיצוניים כמו ידיות לארונות, מתלים ועוד.

אילו חברות מוכרות כיום בשוק הפרזול?

ישנן כמה חברות אשר שמן הולך לפניהם כאשר מדובר בפרזול. חברות אלו מאופיינות עם מוצרי איכות ברמה גבוהה ובנוסף, הן מציעות פתרונות מתקדמים ביותר בתחום הפרזול למטבחים. לבחירת החברה המתאימה לצרכים שלכם, ישנה חשיבות מכרעת על אופיו של המטבח שלכם. לכן על אף שכל אחת מהחברות הבאות מוכרת בתחומה, חשוב לבדוק פרמטרים נוספים כמו למשל אחריות ועמידות כדי להגיע לבחירה הנכונה. כדי להקל עליכם, ריכזנו עבורכם את שמותיהן של חברות הפרזול המובילות על השירותים שהן מציעות.

בלום – בלורן

חברת בלום בלורן מוכרת בתחום הפרזול ומשווקת מוצרים איכותיים תוך ששואפת להתאים את המטבח לאורח החיים של המשתמשים. החברה הוקמה בשנת 1991 ומאז ועד היום פועלת במסגרת משפחתית ומשווקת כבר למעלה מ – 20 שנים את מוצרי הפרזול של החברה האוסטרית האיכותית – Blum . עם השנים הפכה גם להיות נציגתן של חברות מובילות נוספות מאירופה. מוצרי החברה עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר וידועים בעמידותם. בנוסף החברה מספקת אחריות על מוצריה לכל תקופת האחריות הניתנת על ידי היצרן ובהתאם לתקנון החברה.

גראס

גראס, המוכרת גם בשם ח.ג סחר, נחשבת גם היא לחברה מובילה בתחום הפרזול. חברה זו התחילה בסמטאות יפו וגדלה עם השנים בזכות הישארותה עדכנית וחדשנית. כיום החברה מציעה ללקוחותיה שלל של פתרונות מתקדמים בתחום הפרזול כאשר כל הפתרונות מטעם החברה נושאים תקן של איכות ורמת גימור גבוהה ומתאימים לקהלי יעד שונים. לכל אורך שנות פעילותה חברת גראס מקפידה ליצור מוצרי פרזול המתאימים ביותר לתנועה במטבח ומאפשרים הרכבה קלה ונוחה.

פרזול Hettich

חברת היטש נחשבת לאחת היצרניות המובילות ביותר בתחום הפרזול. לחברה 38 חברות בת וכן סניפים ברחבי העולם. החברה שואפת לזהות צרכים ומגמות של קהלי יעד מגוונים וכן להתאים להם מוצרים אשר יענו על כל הדרישות והצרכים. עם השנים החברה שמה לעצמה למטרה לפתח מוצרים אשר אינם רק עומדים בתקנים אירופיים בסיסיים, אלא גם מועילים לאיכות הסביבה. כך החברה מעודדת פיתוחים אשר ישיגו חיסכון מקסימלי במשאבים.

יעד פרזול

חברת יעד פרזול פועלת בשוק המקומי החל משנת 1966. או אז שיווקה מוצרי פרזול בסיסיים. כיום היא נחשבת ליבואנית הבלעדית של חברות המותג המובילות ביניהן:KESSEBOHMER , ,FERRARI  ,PEKA , SIRO  ,ARTI ,OECE , JOWAT ,RICHTER ,D.T.C ועוד. לחברה מערך הפצה יעיל וכן סניפים בפריסה ארצית, מה שהופך את שירותי החברה לנגישים במיוחד.

פרזול harn

חברת harn מציעה מוצרי פרזול למטבח, אשר עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר. כל מוצרי הפרזול של החברה יוצרו בתנאי בקרת איכות קפדניים והם מספקים חווית פרזול איכותית. מפעלי החברה מחזיקים באישור ISO9001 הנחשב לאחד האישורים המתקדמים שקיימים, כאשר כל מוצרי החברה מתוכננים על ידי נגרים מקצועיים ומגיעים עם אחריות של 12 שנים.

כאמור, בחירת החברה הנכונה לצרכים שלכם זו משמיה לא פשוטה נוכח האפשרויות האיכותיות שקיימות. אולם בעזרת שיעורי בית תוכלו להבטיח כי המוצרים שאתם בוחרים יספקו את המענה המושלם למטבח שלכם.