לקוחות רבים מחזיקים אצבעות ליד מטבחים- החברה ההופכת את המטבח שלהם לאחד המתחמים הנוחים והנעימים לשהייה בבית.

תכנון מוקפד ומקצועי של מטבח, בין השאר באמצעות הדמיית מחשב בתלת ממד מאפשרת הן למתכנני המטבח בכלל וארונותיו ומגירותיו בפרט והן ללקוחות, כלומר לדיירי הבית או המשרד שבו מצוי המשרד, לראות במו עיניהם את נפח המקום המיועד לאחסון ובתוך כך לתכנן מבעוד מועד את הציוד או מוצרי המזון שניתן לאחסנם.
אם פעם בחרו לנצל כל סנטימטר ריק במטבח לטובת ארונות סגורים כדי למקסם את מקומות האחסון ולהציג מראה אחיד אך משעמם, כיום מתקבלת מגמת האקלקטיות בברכה אל תוך המטבח. מגוון שילובים של יחידות שונות ובחירה במידוף פתוח במקום בארונות סגורים מעניקים לפינה הכי ביתית אופי חם. לא משנה אם המטבח שלכם מודרני, כפרי או מינימליסטי, תוכלו לשלב בו מדפים ויחידות פתוחות ולהציג את הכלים, הצנצנות והאביזרים האהובים עליכם. קבלו רעיונות והשראה ממטבחים יפים ומאובזרים.

פתוח או סגור?

פתרונות אחסון במטבח יכולים להיווצר הן כתוצאה מבחירה והעדפה והן בשל אילוץ וקיומן של ברירות מחדל, אשר גם אותן אפשר להפוך להזדמנות למצוא פתרון אחסון מיטבי וגם מעוצב היטב.

פתרון אחסון שמהווה גם אלמנט דקורטיבי הוא ניצול חלקם העליון של ארונות למתחמים פתוחים, אשר ניתן לייעד ולייחד אותם גם לתצוגה של כלים דקורטיביים וגם לאחסון כלים המשמשים לאכילה. סידורם יוצר תחושה של ניצול מיטבי של המקום ובפועל זה אכן כך.

מידוף פתוח נותן תחושה של אור ורווחה. מעצבי פנים ממליצים על בחירה בקיר עם חלון להתקנת מדפים פתוחים הואיל ויחידת או יחידות של ארונות הסמוכים לחלון יוצרים תחושה ואווירה של עומס, של גודש ושל צפיפות.

לא אחת, כפי שנאמר, הכורח הוא אבי ההמצאה. העדר מקום מספיק מחייב למצוא פתרונות גם במסגרת אילוצי מקום. ניתן, לדוגמה, להפוך אחת מפינות המטבח לנישה דקורטיבית ואפקטיבית על ידי הפיכתה לפינת אפייה והעשרתה במדפים תלויים "מרחפים". לחלופין או כתוספת, אם יש די מקום, ניתן לשדרג ולהעשיר את המטבח באמצעות יחידת מדפים קטנה או ויטרינה שישמשו מקום לאחסון כלים ויוסיפו אלמנט דקורטיבי שיתרום לייפוי המטבח.

יד מטבחים מציעה לכם את הטובים שבאנשי תכנון המטבחים וייצורם תוך שיתוף פעולה עם הלקוח עד להגשמת מטבח חלומותיו.

אנשי מקצוע מנוסים ועתירי ניסיון בתכנון מטבחים ובייצורם יאפשרו לכם ליהנות מפתרונות אחסון מיטביים שיאפשרו לכם תנועה חופשית במטבח, נגישות קלה על כל ציוד נדרש וזמינות כל מוצר או כלי בהישג יד.

מי שטורחים במטבח שעות ארוכות על הכנת מזון ודאי זכאים ליהנות מהתנאים הטובים ביותר. פתרון אפקטיבי שיצור תחושה שהכול מסודר במקום המיועד לו, שהוא גם המקום המתאים ביותר לאחסונו, יוצר גם סביבת עבודה נוחה ונעימה.

נשמח לסייע לכם במציאת פתרונות אחסון מיטביים בפרט ובתכנון מטבח יפה ונוח בכלל.