האם יש מחלוקת על כך שצבע מוסיף חיים? האם יש מי שיוותרו על העשרת מתחם הבית בכלל ועל המטבח בו בפרט בצבעים? על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בתחום העיצוב ובחירת שילובי הצבעים של הפריטים השונים כדי ליצור קו עיצובי אחיד בין חללי הבית ומתחמיו השונים ובין הטקסטורות של פריטיו המגוונים אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יד מטבחים שתפתח בפניכם מניפת צבעים וגוונים עשירה ביותר להעשרת המטבח שלכ בצבע ובחיים.

העדפת צבעים מבוססת על טעם אישי. אין טעם לנסות לשכנע אנשים לבחור בצבעים מסוימים או להניאם מבחירתם. אנחנו לא מתערבים בבחירה אבל אנחנו מעורבים בה, ככל שמבוקשת מעורבותנו, על מנת לסייע ללקוחותינו ליצור, באמצעותנו, מטבח חי, תוסס, דינאמי, צעיר ומודרני, צבעוני במידה הרצויה.

עיצוב מטבחים צבעוניים הוא אתגר משותף- לנו, ספרי השירות, ולכם, הלקוחות. ההיצע שלנו עשיר ומגוון, כפי שתוכלו להתרשם מסיור היכרות וירטואלי בתצוגת המטבחים המוצעת לכם כאן, אבל ניתן, כמובן, לקבל מידע והצעות רבות נוספות בפגישת היכרות ראשונית.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל בכך את תהליך העיצוב הראשוני של טבח חדש או את העיצוב מחדש של מטבח משודרג ומתחדש.

על טעם וצבע אפשר לשוחח

על טעם ועל ריח אין כידוע להתווכח אבל לטעמנו- בהחלט מומלץ וכדאי לשוחח. השיחה עשויה לפתוח בפניכם חלונות הזדמנויות לעיצוב צבעוני חדש, מפתיע, דקורטיבי, שישנה באופן מהותי את המטבח שלכם ויהפוך אותו למתחם מרהיב ודקורטיבי.

מבלי להידרש לבסיס הפסיכולוגי המונח ביסוד בחירת צבעים והעדפתם אפשר להגיד בביטחון מלא, כי הצבעים שאתם בוחרים עשויים לשקף צדדים שונים באישיותכם. הואיל ואתם יודעים מה הם הצבעים האהובים עליכם, צבעים המשרים עליכם תחושה של נועם ורגיעה, צבעים שעושים לכם טוב על הלב ועל הנשמה, אין כל סיבה שלא תבחרו בהם גם לעיצוב המטבח שלכם.
נשמח להעמיד את הידע, המקצועיות והניסיון שלנו בעיצוב מטבחים צבעוניים על מנת לסייע ולאפשר גם לכם להשרות על המטבח שלכם את האווירה הרצויה, אשר צבעים יוצרים או מעצימים אותה.

צבעים מתכתבים זה עם זה

צבעים הם עולם ומלואו. נשמח לסייע לכם לגלותו. צבעים מתכתבים זה עם זה. נשמח לסייע לכם לפענח ולהבין את משמעות התכתובת. כל צבע מספר סיפור שונה וכל אדם מבין את הסיפור באופן שונה, ייחודי לו. נשמח לחשוף בפניכם את סיפורי הצבע המרתקים והמרהיבים ולשתף אתכם ביופי והנאה העמוקים שניתן להפיק מהם.

ודאי נעים יותר לשהות במטבח צבעוני, מלא חיים, המשרה אווירה נעימה ונינוחה. זה חשוב במיוחד בבתים, אשר המטבח מהווה בהם מתחם פעיל ומרכזי לא רק בהיבט של הכנת מזון ואכילתו, אלא כסביבת עבודה וכפינת אירוח.

מטבח צבעוני המהווה חלק מהזרימה ומההמשך הטבעי של הסלון ו"מתכתב" עם צבעיו יוצר תחושה של אחידות ושל הלימה. להתאמת הצבעים לצורך יצירת אפקט אחיד או אולי כזה היוצר הנגדה מכוונת תוכלו לקבל מידע וייעוץ מאנשי המקצוע של יד מטבחים, המשקיעים את כל משאביהם על מנת לאפשר לכם לשדרג את המטבח שלכם ולהפוך אותו למקום נעים ופעיל בביתכם. אם אתם עדיין מהססים- זה המקום וזה הזמן להחליט החלטה שתועיל ותשתלם לכם.