מגשימים חלומות מאז 1983

במשך יותר מ- 30 שנה אנחנו, חברת 'יד מטבחים', מתכננים, יוצרים, מייצרים ומשווקים מטבחים איכותיים ומרהיבים בעבודת נגרות המשלבת במיומנות רבה.

זה מכבר, כפי שעשויים להעיד אלפי לקוחותינו, הפכנו לשם דבר בתחום ייצור מטבחים ורהיטים ועיצובם. אנחנו לא מתפשרים על שום פרט ועל שום פריט ומקפידים על גימור מלוטש ומוקפד. יחד אתכם נערוך מסע שובה עין בעולם שטבוע בחותם עיצוב, תחכום ואיכות ללא פשרות (ואם יורשה לנו להעיד על עצמנו- ללא תחרות).

המקצועיות שלנו בשילוב דמיון המעצבים

יד מטבחים מתאימה כל מטבח לדרישות הלקוח. אנחנו משקיעים כל מאמץ נדרש על מנת ליצור ולעצב מטבחי חלומות. מי שהופכים עבורכם את החלום למציאות הם צוות מעצבי פנים בכירים, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה הבקיאים בכל החידושים הטכנולוגיים ובאופנות העדכנית בתחום הטכנולוגיה של הרהיטים ועיצובם.

האנשים המצוינים מתאימים את המטבח לטעם האישי שלכם, לשטחו של המתחם המיועד למטבח וכל זאת בהינתן מסגרת תקציבית ומשך הזמן הנדרש לביצוע העבודה ולהשלמתה. החברה מעמידה לרשותכם ולשירותכם צוות של אדריכלים שילווה אתכם במשך כל התהליך.

החברה מקפידה הקפדה יתרה על כל מה שנדרש כדי להגיע אל הרמות הגבוהות ביותר של עיצוב וייצור מטבחים ורהיטים, ובהם: חדרי ילדים, מטבחים מעוצבים, שידות, ארונות אמבטיה ועוד. לצורך ייצור המטבחים והרהיטים של החברה נעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר והאיכותיים ביותר, באמצעות מערכות הייצור המתקדמות ביותר וברמות בטיחות העומדות בתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים בעולם. עם לקוחותינו הוותיקים נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, קבלנים ומעצבי פנים מובילים בארץ אשר נהנים מפירות ההילולים של הנגרים המקצועיים, המאומנים והמיומנים שלנו. כל ייצור של רהיטים ומטבחים הוא יצירה. כל יצירה טבועה בחותמם של שלושה מאפיינים מובהקים של החברה: איכות, עיצוב ותחכום.
נשמח להגשים לכם חלומות. צוות המומחים יספק לכם את פתרונות העיצוב המתקדמים ביותר באמצעות שירות אישי ויחס חם, ליווי מקצועי והתאמה מרבית ומיטבית. תתחדשו!

דילוג לתוכן