לבן הוא צמח ונקי. חגיגי. נייטרלי. מתכתב יפה, עדין ומסוגנן, עם כל שאר הצבעים, לרבות הבהירים שבהם. עיצוב לבן נחשב כעיצוב רך, מינימליסטי, פשוט ועם זאת מהודר. עממי ועם זאת יוקרתי.

לבן הוא צבע קלאסי. הוא לא עונתי ולא אופנתי, ודאי לא במובן זה שהוא בר חלוף. נוכחותו קבועה. הוא מסורתי ועם זאת מודרני. מטבח לבן, לדוגמה, הוא מטבח שניתן להתאימו לכל גודל של חלל וכל קו עיצובי. הוא מתאים במיוחד לחללים קטנים וצרים, מאחר שהוא יוצר תחושה ורושם של מרחב גדול יותר.

מטבחים לבנים נראים כבר ממבט ראשון מטבחים מעוצבים. הצבע הלבן אינו אקראי. הוא נבחר בכוונת מכוון, כדי לשוות למקום שבו הוא שולט אווירה נקייה ובהירה.

צבע לבן מתאים לחומרים שונים ולטקסטורות מגוונות. ניתן ליצור באמצעותו זרימה עיצובית וסגנונית רציפה וחלקה או, ההיפך- ליצור ניגוד משלים. הוא משתלב היטב עם חומרים ממרקמים שונים, בצבעים שונים, בסגנונות שונים.

לבן מגוון

ניתן "לשחק"- במירכאות ובלעדיהן- עם הצבע הלבן ובכך לגוון, העשיר ולהעצים את האפקט החזותי שלו. לדוגמה: ניתן לשלב חומרים לבנים כמשטחי עבודה או כחיפוי קיר, בדלתות ארונות ועוד. ניתן ליצור "איים" לבנים בתוך ים של צבעים שונים. השימוש המדוד, המידתי, במינון מושכל בצבע הלבן יוצר תחושה של חלל בסגנון המתאים- כפרי, מסורתי, קלאסי, מודרני, עדכני.

לבן הוא בהחלט IN מאחר שהוא, כאמור, מעבר לאופנות המתחלפות כמו (סוף) עונות. לובן שולט לא רק במטבחים מודרניים אלא גם בסלונים. אף שיש הנרתעים מציפוי ספות וכורסאות בבדים לבנים, יש הבוחרים, לדוגמה, בעור או בחיקויו ובתחליפיו כדי להדר את מראה הסלון ולשוות לו יוקרה.

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל החזותי של הלבן מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, אנשינו ישמחו לחלוק אתכם את ניסיונם ואת טעמם ולאפשר לכם לתכנן ולהזמין מטבח לבן בשילוב- כרצונכם- צבעים חדשים, תוך בחירה מושכלת בחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים, העומדים בתווי התקן המחייבים והמחמירים ביותר.

הלבן תמיד כאן ולכן מטבח לבן הוא מושלם

הלבן אינו אורח. הוא בן בית. דייר קבוע. הוא לא הולך לשום מקום. כל מקום וכל זמן הם המקום והזמן שלו. דווקא מטבח לבן, מעצם היותו מטבח מועד גם ללכלוך, לכן הלובן, המקרין ומשדר ניקיון, הופך אותו למקום אסתטי גם כאשר מתבצעת בו עבודת הכנה של מזון.

מטבחים מעוצבים הם מטבחים, אשר על פי רוב יש בהם גם, לא אחת בעיקר, פריטים לבנים. עיצוב הוא בעיקרו ובמהותו עניין של טעם, של בחירה. אם אתם רוצים להשתכנע ביופיו של מטבח לבן אתם מוזמנים להתוודע אל מבחר מטבחים מעוצבים שיש בהם נגיעות ברורות של לובן.

החותם העיצובי של יד מטבחים ניכר במטבחיהם של אלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ומוסדיים. מבטח לבן הוא מטבח נקי ואסתטי, מוקפד ומעוצב. מטבח שדיירי הבית מרגישים שהוא מבטא את העדפותיהם.

מאחר שמטבח לבן הוא מעל לאופנות מתחלפות הוא נמדד "בפעימות הדופק האחר", כלשונה של המשוררת יראת השם זלדה ז"ל, כמטבח על- זמני, נצחי. ספק אם יש צבע נוסף הטעון במשמעות ובסמליות כה מובהקות כמו הצבע הלבן, החגיגי, היוקרתי, הפשוט, המהודר, העממי, שנוח לשלב אותו עם כל צבעי הקשת וגווניה.

בין אם אתם בונים בית חדש ומתכננים לעצב את המטבח בו או בין אם אתם מתכננים לשפץ את הבית הקיים שלכם ובמסגרתו לשדרג ולעצב מחדש את המטבח- אנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע לכם להגשים את חלומכם הלבן.