בשנים האחרנות הפך להיות מטבח הזכוכית יותר ויותר נפוץ כאשר שלא כמו המטבח עצמו, מתנפצות דעות קדומות וחוות דעת שגויות בנוגע לחוזקו של מטבח זכוכית וכמובן שיופיו משתקף לכל.

בעבר הלא רחוק הדעה הרווחת לגבי מטבחי זכוכית הייתה שהם מטבחים לראווה בלבד ואיש לא יעז להרכיב מטבח זכוכית בביתו. לא עברו הרבה שנים עד שדיעה זו נעלמה כלא הייתה. מסתבר שזכוכית היא מהחומרים החזקים שניתן להתקין במטבח בזכות טכנולוגיות התקנה מתקדמות שמעבר לחוזק משדר יופי ויוקרה.

ניתן להתקין את מטבח הזכוכית בדרכים שונות, אפשר להתקין את המטבח כך שהפנאלים (פבי מתכת התופסים את הזכוכית) יהיו חשופים וכך יווצר שילוב זכוכית ומתכת. דרך נוספת היא בהסתרה מוחלטת של הפנאלים והתפסנים וכך רואים רק את משטחי הזכוכית.

כמו ברוב המטבחים גם במטבח זכוכית כדי לשלב אלמנטים שונים של טקסטורות שונות. שילוב של עץ מלא, פרקט ברצפה ומתכת בעוביים שונים. כמו כן שילוב של צבעים מעצים את יופייו של המטבח.

כידוע, זכוכית היא אחד החומרים בעלי השקיפות והשתקפות מהגבוהים שבחומרים ולכן ניתן לעצב את המטבח בדרגות שונות של השתקפות לקבלת אפקט "מראות" במטבח, דבר היוצר גם אלשיה של גודל.

לפני שאתם ממהרים לפסול על הסף את מטבח הזכוכית דעו שביצעו ניסויים פיזיים בניסון להעמיד את חוזק המטבח למבחן. כמו לדוגמא מבחן של בעיטת כדורגל ישרה לעבר הזכוכית, התוצאה? לא קרה לזכוכית כלום.

קחו נשימה ותגידו "אני בוחר מטבח זכוכית" אתם תהיו מופתעים. ואם כבר לבחור מטבח זכוכית תבחרו בחברה מקצועית שתעזור לכם לבחור ולעצב על פי רצונכם ותקצביכם. יד מטבחים יעשו הכול על מנת שתהיו מאושרים מהמטבח שלכם.

דילוג לתוכן