מטבחים מעוצבים מאופיינים עם שילוב טכנולוגיות חדישות, תכנון מדויק עד לרמת הפרט הקטן ביותר והתייחסות לסטייל או לסגנון אישי. כך בהזמנת מטבחים מעוצבים תוכלו ליהנות משלל סגנונות עיצוב יוקרתיים, מפתרונות אחסון מתקדמים ועל הדרך – לתת ביטוי לטעמכם האישי.

מקומו של המטבח בעולם המודרני הפך אותו לחלל מעוצב למשעי. המטרה: להציע לבני המשפחה שלל פתרונות המתאימים לצרכיהם היומיומיים. והמטרה אכן מקדשת את האמצעים. מלבד ביתיות ותחושה של חמימות המטבח הפך להיות חלל השופע באביזרים שונים ומגוונים אשר הופכים את השימוש לנוח ויעיל.

מגוון של סגנונות עיצוביים

עיצוב מטבחים הוא אינו עניין של מה בכך ולכן יש להשאירו למומחים בתחום. על פי רוב מטבח מעוצב מאופיין עם איכות מקסימלית אשר באה לידי ביטוי בכל אחד משלבי התכנון, הייצור וההתקנה הסופית. לרשותכם עומד מגוון רחב של סגנונות עיצוביים מהם תוכלו לבחור החל בסגנונות מסורתיים כמו המטבח הקלאסי או הכפרי ועד לסגנונות מודרניים מסוגים שונים. יתרונם של מטבחים מעוצבים הוא כמשתמע משמם – בעיצוב ולכן יש להקדיש מחשבה יתרה בבחירת עיצוב אשר עונה על כל הצרכים והעדפות שלכם. זאת תוך שמתאים לקו העיצובי הכללי.

פונקציונליות – גם אלמנט מרכזי

למרות המאפיינים העיצוביים, מטבחים מעוצבים צריכים להיות גם פונקציונליים ושימושיים. לכן לרוב העיצוב יכלול שילוב של טכנולוגיה מתקדמת ומגוון של פתרונות חדשניים. עיצוב מטבחים פונקציונליים זו משימה הדורשת ירידה לכל הפרטים הקטנים ולכן יש לדעת כיצד לנצל היטב את החלל, תוך שהצרכים שלכם נלקחים בחשבון לכל אורך התהליך. היכרות מעמיקה עם הצרכים שלכם היא זו שתאפשר לשלב מאפיינים טכנולוגיים מתקדמים בחלל אשר תפקידם להציע מענה איכותי ומותאם אישית. כמו כן יש לזכור שעל האלמנטים השונים אותם משלבים יש לעמוד בקו אחד עם הסגנון העיצובי.

פתרונות אחסון איכותיים

כיום שטחי אחסון הם אחד האלמנטים בעיצוב מטבחים עליהם כבר לא ניתן להתפשר. הסיבה לכך היא ששטחי האחסון המודרניים עולים מתוך צורך קיים וממשי באחוז גדול מכלל המטבחים הנמצאים בשימוש. אי לכך בעלי בתים רבים שמים על כך דגש כבר בשלבי העיצוב הראשוניים וחברת המטבחים המודרנית מציעה שלל של פתרונות מתקדמים. יש לציין כי על מנת שפתרונות האחסון שלכם יהיו כמה שיותר עמידים ישנן צורך באביזרי פרזול איכותיים ולכן המטבח המעוצב כולל לרוב גם את אלו בעיצוב הכללי.

בחירת החברה המתאימה

על מנת להוציא את מטבח חלומותיכם מהכוח אל הפועל, יש למצוא חברה מקצועית אשר מטבחים מעוצבים הם שמה השני. חברה אשר לה ניסיון בתחום ועל כן תדע כיצד לנצל ולתכנן את החלל בצורה מיטבית. המטבח הוא אחד החללים המרכזיים של הבית ולכן חשוב לשים אותו במרכז זאת תוך שמשלבים את כל החידושים הקיימים בתחום ובכך משפרים במידה ניכרת את איכות החיים. בחברת יד מטבחים תוכלו למצוא שלל מטבחים מעוצבים, איכותיים ומרהיבים המשלבים עבודות נגרות ברמה הגבוהה ביותר בהתאמה מלאה לדרישות שלכם.

יד מטבחים – המומחים למטבחים מעוצבים

בחברת יד מטבחים אנו מתמחים במטבחים מעוצבים ומציעים לכם את מגוון החידושים בתחום. על מנת שתוכלו להתרשם מהעיצוב הסופי כבר בשלבי התכנון הראשוני אנו נעשה הדמיה ממוחשבת אשר תאפשר לכם לראות כיצד יראה המטבח שלכם בטרם עת. בעזרת הידע שצברנו לאורך כל 30 שנות הניסיון בהן אנו פועלים בתחום, אתם תוכלו ליהנות ממטבח מעוצב ומרהיב הכולל תחכום ואיכות ללא פשרות וללא תחרות.

לפרטים נוספים אודות מטבחים מעוצבים או לתיאום פגישת ייעוץ אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!