איך נראים מטבחים מודרניים?

בכל מקום אנחנו שומעים על המטבח המודרני והחדש של המאה ה21 – אבל איך באמת נראה מטבח בעיצוב מודרני, ומה מייחד אותו ממטבח רגיל? אפשר להגיד שהייחוד של מטבח מודרני, הוא שהוא "לקח" את העיצוב של המשרד הכי היי טקי ומתקדם – ופשוט הפך אותו לחדר מרכזי בבית, שבו מכינים ומגישים אוכל. בשנים האחרונות קם דור חדש, שחיפש את המראה הטכנולוגי והנקי, לא רק במקום העבודה שלו, אלא גם בסביבתו הפרטית. המטבח שלנו הוא ללא ספק ההזדמנות שלנו לבטא את עצמנו, ואם אנחנו מחשיבים את עצמנו לאנשים אוהבי קידמה וטכנולוגיה – אנחנו גם יכולים לעצב את המטבח שלנו בצורה שמתאימה לכך.

כל מה שיש בתוך המטבח המתקדם

עיצוב של מטבחים מודרניים, מתבסס, ראשית, על קווים ישרים – החל מהארונות, דרך הכיריים, המקרר, הכיור והמגירות – כולן יהיו עם פינות חדות וישרות, בכדי לקבל את המראה הנקי, המודרני והמיוחד.

השלב הבא הוא כמובן בחירת הצבע לארונות מטבח. צריך להבין כי מטבח מודרני משתמש במגוון מצומצם יחסית של צבעים, המתבססים ברובם על גוונים שונים של אפור, לבן ושחור. חשוב להבין שהצבעים עצמם הם מוחלטים ומבריקים – כלומר, אין כאן שילוב של מספר גוונים דהויים, אלא של צבעי לבן, אפור ושחור שהם מבריקים לחלוטין, ואין שום מקום לטעות בזיהוי שלהם. הצבע המבריק תורם לעיצוב המודרני של המטבח שלנו, וגורם לו ממש להיראות כמו מקום חדשני שיצא מתוך סרט על העתיד.

 

אפשר גם לשלב בעיצוב המטבח דלתות כניסה מרשימות להשלמת המראה המודרני שלו.

לאחר שעיצבנו את המטבח שלנו בסגנון מודרני, חשוב גם לאבזר אותו כמו שצריך – כשאתם קונים מקרר ותנור ומיקרוגל, חשוב להתאים את העיצוב שלהם, לעיצוב המודרני הכללי של המטבח, וכדאי גם לבחור את המכשירים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית כדי להתאים בין הפונקציונאליות של המכשירים לבין העיצוב של המטבח שלנו.

 

יד מטבחים עושים לכם עיצוב מודרני

אם גם אתם מחובבי המטבח המודרני והמתקדם, יד מטבחים שמחים להציג בפניכם את קולקציית המטבחים המודרניים שלנו! חברת יד מטבחים מתמחה כבר עשרות שנים במגוון רחב של עיצובי מטבח מסוגים שונים. מתוך המגוון העצום של המטבחים שיש לנו עבורכם, אנחנו גם מציעים לכם מטבחים מודרניים ומיוחדים, מעוצבים על פי העקרונות שפירטנו כאן. אנחנו מתחייבים כמובן לספק לכם עבודה איכותית, מתקדמת, שתותאם לחלוטין לטעם המיוחד, המודרני, המתקדם והטכנולוגי שלכם.

המסע שלכם לעבר המטבח המודרני והמשוכלל בבית שלכם מתחיל כאן אצלנו, בחברת יד מטבחים – החברה המנוסה ביותר בישראל בתחום עיצוב המטבחים.