כאשר מתבוננים בקטלוגים של חברת יד מטבחים, אי אפשר להתעלם מן העובדה כי כיום הצבע השולט במטבח הוא לבן. מדובר בטרנד, צו האופנה ממש, אשר יש לו כמה וכמה יתרונות בולטים, מלבד הצבע כמובן.

למרות שהם נמצאים בסצנה כבר שנים רבות, רק לאחרונה המטבחים הלבנים הפכו להיות טרנד מוביל עד כדי כך שניתן למצוא אותם באחוז גדול מהבתים. הם יכולים להיות מודרניים, שיקיים להפליא, מאוד מסוגננים וניתן להתאים אותם לכל צורך ולכל סגנון עיצובי. בחברת יד מטבחים תוכלו למצוא את מטבח החלומות שלכם ואם אותו החלום צבוע לבן, מה טוב. אנו כאן ובידינו כל הציוד, הניסיון והמקצועיות כדי לענות על הצרכים והעדפות שלכם ולהגשים לכם את כל החלומות.

מטבח לבן וניקיון – מיתוס שיש לשבור

אם עד היום עיקר החשש שלכם מהמטבח הלבן נובע בעיקר מהפחד שלכם להשתעבד לניקיון, הרשו לנו לציין כי מדובר במיתוס אותו יש לשבור. ישנם סוגים שונים של חומרי גלם בתעשייה אשר מציעים לכם שלל של פתרונות ובעזרתם ניתן לגבור על כל בעיה, כמו גם על נטייתו של הצבע הלבן להיות מועד יותר ללכלוך. המטבח הלבן משדר יוקרה, ניקיון ואסתטיקה בעיקר כאשר בוחרים בגימור המתאים. לכן לפני שמתפשרים מוטב לבחון את הנושא לעומק, להתייעץ עם מומחים בתחום ולשמוע את כל הפתרונות הקיימים שיוכלו לסייע לכם לעצב את המטבח בו אתם באמת חושקים, ללא פשרות על הצבע המועדף עליכם מטעמים כאלו ואחרים.

עולם שלם של אפשרויות

הבחירה במטבח לבן, כמוה כבחירה בדף לבן וחלק בו ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים שונים. כמו כן את המטבח הלבן אפשר להתאים לכל סגנון עיצובי אפשרי, החל במטבח הכפרי ועד למטבח מודרני ולו מאפיינים תעשייתיים, ואכן כיום ניתן לראות מטבחים לבנים בבתים בכל סגנון. מטבח לבן הוא ממש לא מטבח משעמם, כמו שאולי יהיו כאלו שיטו לחשוב, היות וניתן להוסיף לו טקסטורות ומרקמים, לשלב גוונים שונים של לבן ואף גוונים וחומרים אחרים וכך להפוך את החלל לכמה שיותר מעוצב ויוקרתי. כמו כן אם רוצים להכניס קצת צבע ניתן לעשות זאת באמצעות חיפוי קיר ייחודי, אביזרים נלווים או בכל דרך אחרת יצירתית.

הסוד למטבח לבן מוצלח טמון בחברת המטבחים

מטבחים לבנים אינן רק נקיים אלא שהם מאפשרים לכם לתת דרור לדמיון ולעצב מטבח מיוחד ושימושי. עם זאת כדי שהרעיונות שלכם יצאו לפועל במידה מיטבית, קיימת חשיבות רבה לחברת המטבחים אותה בוחרים. יש לוודא כי תהיה זו חברת מטבחים מקצועית ולה ניסיון עשיר בעיצוב מטבחים לבנים, כך שיכולה לספק את המענה המושלם לצרכים ולהעדפות שלכם. כמו כן על החברה להיות מסוגלת לשים דגש לכל המאפיינים הנדרשים בעת העיצוב, מלבד צבעו של המטבח, על מנת לספק לכם מטבח שימושי לשביעות רצונכם.

חברת יד מטבחים הגשימה את חלומם של אנשים רבים. ומה אתכם?

החל משנת 1983 שיד מטבחים מתכננת, יוצרת, מעצבת ומשווקת מטבחים הנמדדים ברמת איכות גבוהה. 30 שנות ניסיוננו בתחום הפכו אותנו לחברה מובילה אשר שמה הולך לפניה והיא הבחירה של לקוחות רבים המעוניינים במטבחים מכל סוג, לרבות מטבחים לבנים. לכל אורכו של התהליך החל מהתכנון, דרך הייצור ועד ההתקנה אנו שמים אתכם במרכז ולכן מקפידים להתאים את המטבח למידותיכם בדיוק ולו רק כדי להפוך את חלומכם למציאות.

לפרטים נוספים אודות המטבחים הלבנים בעיצוב יד מטבחים צרו עמנו קשר ותאמו פגישה. אנו נשמח להתאים לכם את המטבח המושלם לצרכים שלכם ולטעמכם העיצובי.