רבים מאתנו אינם מאמינים שאפשר לשלב את המילים זול ויפה בנשימה אחת, במיוחד לא בכל אשר נוגע לעיצוב המטבח. אך… תתפלאו לגלות, כי לרשותכם כן עומדת האפשרות לעצב מטבח יפה במינימום תקציב. איך עושים זאת? כל הפרטים במאמר הבא:

תכנון ועיצוב המטבח זו אומנם משימה מהנה וכיפית אך בד בבד מדובר גם בהוצאה אשר נחשבת לאחת הגבוהות בעת בניית בית חדש, או שיפוץ בית קיים. איך תוכלו לעצב מטבח יפה ומרשים אך לא יקר? לפניכם כמה טיפים מועילים במיוחד.

בחירת נכונה של חומרי הגלם

לבחירת חומרי הגלם ישנה השפעה רבה על מחירו הסופי של המטבח. ישנם חומרי גלם אשר נחשבים ליקרים יותר ביחס לאחרים ולכן יכולים לייקר משמעותית את העלות הסופית. לכן אם רוצים לחסוך בעלויות צריך לבחור את חומרי הגלם בחוכמה. עשו שיעורי בית, בחנו את כלל האפשרויות שעומדות לרשותכם ובחרו את אלו אשר נמצאות במסגרת התקציב שעומד רשותכם. אל תטעו, גם אפשרויות אשר לכאורה "זולות" יותר יכולות להיות איכותיות ולאפשר את עיצובו של מטבח יפה ומרשים.

לחסוך היכן שאפשר

אם אינכם מוכנים להתפשר על חומרי הגלם בהם אתם עושים שימוש ורוצים לאפיין את המטבח שלכם עם איכויות בלתי מתפשרות ועמידות גבוהה, חשבו איפה תוכלו לקצץ במקביל. לעיתים אפשר לבחור בארונות מטבח איכותיים אך לחסוך על משטח העבודה או על מוצרי החשמל שבוחרים וכך למזער את העלויות הכוללות. כדי לעשות זאת, עליכם לעשות סדרי עדיפויות ולהכריע מה חשוב לכם יותר ומה פחות וכך לחסוך היכן שניתן ולהשקיע בדברים עליהם אינכם מוכנים לעשות פשרות.

מנגנונים מתקדמים – באמת צריך אותם?

שילוב טכנולוגיות מתקדמות בעיצוב המטבח הוא יתרון גדול אשר יכול להקל על השהות בחלל ולהפוך אותה למיטבית. אך שאלו את עצמכם בכנות – האם באמת אתם זקוקים לכל המנגנונים המתקדמים שקיימים? האם מנגנונים חשמליים לפתיחה וסגירה של הארונות אכן נחוצים למטבח שלכם ולאורח החיים שלכם, או שאתם יכולים להסתפק בעיצוב פשוט אך לא פחות תואם את הצרכים שלכם? שאלה זו מהותית, במיוחד כאשר רוצים להגיע לחיסכון מרבי בעלות הסופית של המטבח. זה המקום לציין שמטבח "פשוט" יותר מהבחינה הטכנולוגית לא חייב להיות פחות שימושי או פונקציונלי, אלא שהוא עדיין יכול לשרת את מלוא הצרכים שלכם.

אביזרים קטנים שעושים הבדל גדול

לא פעם דווקא האביזרים הנלווים הם אלו שעושים את ההבדל בין מטבח מעוצב ויפה לבין כל מטבח סטנדרטי ורגיל. אם אין באפשרותכם להשקיע בחומרי גלם יוקרתיים או במנגנוני פרזול מתקדמים, הרי שאתם יכולים להשקיע באביזרים נלווים שיהפכו את החלל לכמה שיותר מעוצב. אם אין לכם עין עיצובית, תמיד תוכלו לקבל חוות דעת של אנשי מקצוע מומחים אשר יעזרו לכם להפיק את המרב מהחלל. ביד מטבחים אנו מעמידים לרשותכם שירות של מעצב עד הבית, ללא תשלום כלל.

מטבחים במחירי מבצע

וכמובן שהשארנו את הטוב לסוף – כל מי שמחפש כיצד לעצב מטבח יפה אך לא יקר, כדאי שיבחן את האפשרות של מטבחי איכות במחירי מבצע. אנו ביד מטבחים מאמינים שאינכם צריכים להתפשר על האיכות, גם כאשר התקציב שעומד לרשותכם אינו גבוה באופן יחסי. לכן אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו וליהנות ממבחר גדול של מטבחים איכותיים, חדשניים ומוקפדים המאופיינים עם רמת גימור גבוהה והכל – במחירי מבצענוחים ואטרקטיביים במיוחד. בנוסף, אנו מציעים לכם פריסת תשלומים נוחה ואטרקטיבית וכן אחריות למשך שנים.

בעזרת השירותים של יד מטבחים אינכם צריכים להתפשר על פחות ממטבח החלומות שלכם. צרו עמנו קשר ותוכלו ליהנות ממטבח איכותי ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים!