מטבחים איכותיים לא חייבים להיות יקרים.

לעיתים אנו מבינים כי לא ניתן לדחות עוד את החלפת המטבח הקיים במטבח חדש, אך התקציב אותו יש לנו להקצות למטרה זו, אינו תמיד עולה בקנה אחד עם העלות של המטבח בו אנו מעוניינים.

היום כבר לא בהכרח צריך לקחת הלוואה מהבנק על מנת לרכוש מטבח מעוצב במחיר נוח.

יוקר מטבח נמדד בעיקר בשל הספוטים אותם בונים, הגימורים, האביזרים, הפרזול ועוד.

מטבח במחיר זול, אינו חייב להיות בעל גימור לא מושלם, אך ניתן בהחלט וזאת לשם החיסכון, לוותר על חלק מהתוספות היקרות אותן ציינו מעלה.

רק אתם יודעים כמה עלה המטבח

רבים מבתי האב ממאנים לרכוש מטבח בעלות נמוכה, בשל תגובת החברה כלפיהם.

מטבחים במחירים נמוכים הם מטבחים אשר העיצוב שלהם אינו מסגיר את העלות, ועל כן אל לכם לחשוב פעמיים מה יגידו החברים, וניתן להיות בטוחים כי אף אחד לא יעלה על דעתו כי שילמתם מחיר נמוך יחסית למראהו של המטבח, באם בחרתם אותו בתבונה ותוך תכנון מקדים קפדני.

פונקציונאליות היא שם המשחק

הדבר החשוב ביותר במטבח עוד לפני העיצוב וחומרי הגלם הוא הפונקציונאליות שלו.

לכל אדם יש את ההרגלים שלו, והיקף השימוש השוטף במטבח.

ישנן משפחות אשר נוהגות מרבית הימים לאכול בחוץ ורק בסופי השבוע לאכול בבית בחיק המשפחה, ואילו משפחות אחרות נוהגות לאכול רק בביתם ועל כן השימוש במטבח הוא שונה, החל מצורכי האחסון של הכלים ועד משטח הכנת האוכל, לרבות שולחן האוכל.

חשוב בטרם אתם מתכננים לרכוש את המטבח, לבחור ולהגדיר לעצמכם את הצרכים שלכם וזאת על מנת לרכוש מטבח שיהיה גם יפה ומעוצב (עם חיפוי קיר עשיר מאריחי קרמיקה או אבן) בהתאם לעיצוב הרווח בביתכם וגם נוח ופרודוקטיבי.

ישנם שיקולים רבים אשר נכון לקחת בחשבון בטרם הקנייה, אשר יכולים להוזיל לכם משמעותית את העלות.

רבים יכולים לבחור לעצמם רכישה של קולט אדים ולוותר על אריחי מטבח אשר עלולים לעלות לא מעט כסף.

ניתן בהחלט לשמור את מכשירי החשמל שעדיין פועלים כראוי, ולא לרוץ ולרכוש מכשירים חדשים.

לעיתים אין צורך להחליף את המטבח כולו וניתן לבחור רק דלתות לארונות אשר ישנו באופן מהותי את המטבח כולו, בצורה זו תחסכו כסף רב ותזכו במטבח בעל מראה חדש. כמובן שהכול תלוי בצורך שלכם ובמצב המטבח הנוכחי שלכם.

בין אם תחליטו לרכוש מטבח חדש ויקר ובין אם תחליטו לרכוש מטבח בעלות נמוכה(מומלץ לבצע בדק בית במטבח לפני ההתקנה)או במילים גסות יותר 'מטבחים זולים', כדאי שתבדקו בטרם עת את מחירי השוק ורק לאחר מכן תקבלו את ההחלטה הנכונה לכם.

אנו מזמינים אותכם לבקר בדף מבצעי המטבחים שלנו ולהתרשם מהמחירים האטרקטיביים.