עיצוב המטבח זו פעולה אשר דורשת מאתנו השקעה מרובה, גם מהפן הכללי. אולם בעזרת מבצעים שונים של חברות המותג, כל אחד יכול לעצב מטבח במחיר אטרקטיבי אך מבלי להתפשר על איכותם של חומרי הגלם השונים.

רבים האנשים אשר חולמים על המטבח המושלם אולם הפער בין הדמיון למציאות נובע לא פעם ממניעים תקציביים. זאת ממש עובדה: לא כל משפחה, במיוחד במציאות הכלכלית של היום יכולה להשקיע את זמנה וכספה במטבחים מעוצבים. הדבר מוביל לצורך בפשרות מסוגים שונים בין אם בבחירת חומרי הגלם, בין אם בוויתור על טכנולוגיה מתקדמת ובין אם בגריעה מן העיצוב. כאן אי אפשר שלא לשאול את השאלה – האם ניתן ליהנות משני העולמות ולמצוא מטבח מעוצב ואיכותי במחירים נאים לכל כיס? התשובה לכך היא כן.

מגוון מטבחים במבצע ביד מטבחים

ביד מטבחים אנו מאמינים כי על איכותם של מטבחים לא כדאי להתפשר. לכן מציעים לכם שלל דגמים מרהיבים במחירי מבצע מפתיעים בהם שווה להתעדכן. מטבחים במבצע מאפשרים לכם ליהנות משני העולמות: מחד לעצב מטבח במחירים זולים, ומאידך לא להתפשר על האיכות. בעמוד המבצעים של החברה תוכלו למצוא מטבחים מעוצבים ביד רמה המאופיינים עם כל ערכי החברה במחירים נוחים ואטרקטיביים לכל הדעות. המבצע כולל גם פריסת תשלומים נוחה, הרכבה וכן אחריות על המטבח ועל מוצרי הפרזול שבו.

כניסה לבית חדש עם מינימום הוצאות

הכניסה לבית חדש מן הקופסה מלווה בהוצאות גדולות, אשר ביניהן כלול גם עיצוב המטבח. אי לכך מטבח במחירי מבצע משתלמים יכול לתת לכם את המענה המתאים, זאת מבלי שאינכם צריכים להתפשר. היות והחברה מציעה ייעוץ מקצועי והדמיה ממוחשבת, תוכלו לדעת איך יראה המטבח שלכם למן הרגע הראשון וכך להגיע להחלטות מושכלות יותר וליהנות ממידת התאמה מוחלטת הן לצרכים ולרצונות שלכם והן למסגרת התקציב.

מעוניינים לשפץ? חפשו אחר המבצעים

מטבח במבצע הוא פתרון אטרקטיבי עבור בעלי בתים אשר נכנסים לבית חדש ואינם רוצים להשקיע את כל הונם במטבח, אך לא רק. מטבחים במבצע מספקים את הפתרון המושלם גם עבור בעלי בתים אשר עומדים לפני שיפוץ ואינם יכולים להקצות לשיפוץ המטבח תקציב ענק. כך במקום לעשות מתיחת פנים או שיפוץ קוסמטי בלבד, תוכלו להחליף את כל המטבח ולעשות זאת במחיר נוח במיוחד ותוך התאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם.

מה היתרונות של רכישת מטבח במבצע?

לרכישת מטבח במחירים זולים ישנם יתרונות רבים, ראשית כל אין צורך להתפשר שזהו כבר יתרון מרכזי. מטבע הדברים חומרי הגלם בהם עושים שימוש הם שקובעים את מידת עמידותו של המטבח לאורך השנים וכך אתם יכולים להבטיח שיעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים שישרתו אתכם לאורך זמן. יתרון נוסף הוא שאתם יכולים לרכוש מטבח מעוצב מחברה מוכרת אשר שמה הולך לפניה בתחום וליהנות מכלל השירותים שהיא מציעה, לרבות מטבחים במבצע.

אילו שירותים מציעה יד מטבחים תחת קטגוריית מטבחים במבצע?

אם טעיתם לחשוב כי בעת רכישת מטבחים במבצע אין לכם את זכות הבחירה או את היכולת להפעיל שיקול דעת בתהליך התכנון, הרי שטעות בידכם. למעשה ביד מטבחים תוכלו לתכנן מטבח המתאים לצרכים ולרצונות שלכם במסגרת תנאי המבצע השונים. יותר מכך תוכלו ליהנות מזמן אספקה מהיר, מתכנון אישי ומייעוץ של מעצבי מטבחים וכן מהדמיה ממוחשבת שתסייע לכם לקבל מושג לגבי העיצוב הכללי, כבר בשלבי התכנון הראשוניים.

ביד מטבחים תוכלו למצוא שלל של פתרונות מעולם המטבחים בהתאמה לסדרי גודל שונים של תקציבים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם פגישה ואנו נשמח להתאים את המטבח לצרכים ולרצונות שלכם!