מטבח אנגלי מתאפיין בעיצוב המבוסס על שימוש בעץ. מבחינה דקורטיבית, הייחודיות של המטבח היא שילוב בין סגנון קלאסי לבין עץ מלא. ניתן לשלב אותו בכל גודל וחלל, הוא בעל עושר עיצובי מרשים ואפשר להוסיף לו פריטי רטרו.

התוצאה היא מראה כפרי ואווירה חמה גם בתוך מטבחים הממוקמים בדירות אורבניות. יחד עם זאת, על מנת להגיע אל מטבח ברמה גבוהה ומקצועית יש צורך במתן תשומת לב לפרטים הקטנים.

אנשי מקצוע של יד מטבחים נדרשים לבנות ולעצב מטבח על טהרת הסגנון האנגלי עושים זאת בעיקר בעזרת גימורים, קימורים וידיות. עליכם לדעת כי אלו האלמנטים החשובים ביותר במהות של המטבח המסורתי. מעבר לכך, ישנם שני סגנונות עיקריים של מטבחים אנגליים: הסגנון הראשון מייצג מטבח מודרני עם עץ בהיר וקווים נקיים, מטבח מעץ מלא ומטבחים מעצי סנדוויץ'. לעומת זאת, הסגנון השני נחשב עתיק יותר והוא בא לידי ביטוי בעיצוב שמרני. כאן המטבח מיוצר מעץ מלא עם פיתוחים וגילופים מיוחדים בעיקר בדלתות, בארונות

בנייה מקצועית של מטבח אמורה לספק הרמוניה בינו לבין שאר החללים בבית. בעת עיצוב של מטבח בסגנון אנגלי מומלץ לשים דגש על הצבע החום הכהה והעמוק, תאורה מתאימה וגווני עץ העונים על טעם אישי. מטבח כזה מדגיש את היוקרה הבריטית ולא משאיר מקום לספק לגבי מקורות העיצוב.

צפו במגוון עבודות :