חברת יד מטבחים מגשימה חלומות כבר שלושה עשורים תוך שלא מתפשרת על אף פרט ולו הקטן ביותר. ביד מטבחים אנו מתמחים בהתאמת עיצוב המטבח לטעם ולצרכים שלכם בכפוף למסגרת התקציב ועם הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.

עם קשר למציאות הכלכלית של היום וגם ללא, בעת עיצוב מטבח אחוז גדול מכלל האנשים יעדיף לקבל את התמורה המלאה והגדולה ביותר בעבור ההשקעה, במיוחד כאשר מדובר בהשקעה יחסית גדולה בעת תהליך בניה ושיפוצים.

עם ניסיון של 30 שנים בתחום, חברת יד מטבחים מעמידה לרשותכם ידע מקצועי שנסמך על עיצובם וייצורם של מטבחים רבים ומרכזת עבורכם את כל המשתנים אשר יכולים להשפיע על מחירו הסופי של המטבח אותו הנכם מעצבים.

סוג חומרי הגלם בהם בוחרים

לחומרי הגלם בהם בוחרים לעיצוב המטבח ישנה חשיבות עליונה. כאמור, ישנם חומרי גלם אשר יקרים יותר מאחרים ובחירתם למטבח שלכם עלולה לייקר או להוזיל את המחיר. אם ניקח לדוגמה את משטח העבודה או את הריצוף, הרי שככל שחומר הגלם בו תבחרו יהיה יוקרתי ויקר יותר, כך תגדל ההוצאה על כל מטר רבוע ולהיפך. לכן יש להשקיע מחשבה בבחירת חומרי הגלם ולדעת על מה ניתן להתפשר ועל מה לא רצוי.

גם הפרטים הקטנים ביותר יכולים להשפיע על המחיר

הידית, סוג המגירה או הפרזול נדמים אולי כחסרי חשיבות אולם בפועל אלו הם פריטים שעשויים לייקר את המחיר. כיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות המשמשות לייצור מטבחים ושילובן במטבח עלול להשפיע על עלותו הסופית. לכן אם ברצונכם לצמצם בהוצאות רצוי שכל החידושים יישארו מחוץ לכתליי המטבח. לעומת זאת אם אתם מאמינים כי במטבח יש להשקיע פעם אחת ותהיה זו השקעה משתלמת אשר תשרת אתכם לאורך השנים, מוטב כי לא תתפשרו על פחות מהמענה המושלם לצרכים שלכם.

כל המוסיף גורע, אך לא מהמחיר

ארונות עליונים, אי במרכז המטבח, טכנולוגיות משוכללות, מדפים מסתובבים כל אלו ועוד יכולים להשפיע במידה ניכרת על המחיר של המטבח. במידה והרצון הוא לחסוך הרי שעיצוב מינימלי יהווה את הפתרון הטוב ביותר למסגרת תקציבית שנקבעה מראש. לעומת זאת במידה ואינכם מתכוונים לחסוך על העיצוב או הפונקציונליות של המטבח שלכם אין מניעה לבחור בסוגים שונים של אלמנטים ייחודים.

ומה קורה אם אין אנו רוצים להתפשר?

ישנם אנשים אשר לא עומדת לרשותם מסגרת תקציבית גדולה ובכל זאת הם אינם רוצים להתפשר ומעוניינים להכניס למטבח שלהם את כל החידושים הקיימים וכך ליהנות ממקסימום פונקציונליות. הדבר ברור ומובן, אך כיצד ניתן ליישם זאת? לשם כך יש לפנות לחברת מטבחים מקצועית אשר תספק ייעוץ והכוונה ותוכל לסייע לכם לעצב את מטבח החלומות שלכם בהתאם למסגרת התקציב. חברה מנוסה תוכל לעזור לכם להגיע לבחירות נכונות יותר, זאת תוך שמספקת הכוונה מקצועית ומאפשרת לכם להשקיע היכן שאפשר ולחסוך איפה שצריך.

עיצוב מטבחים בהתאמה לצרכים אישיים

עיצוב מטבחים זו תורה שלמה ולעיתים, מחירי מטבחים יגרמו לנו להתפשר על התוצר הסופי. ביד מטבחים אנו שואפים להפוך את כל החלומות שלכם למציאות תוך שעומדים במסגרת התקציב ולא מתפשרים על איכות ומקצועיות. כדי לעשות זאת ולעשות זאת נכון, אנו מעמידים לרשותכם את מיטב מעצבי הפנים ובעלי מקצוע ולהם ניסיון רב ובקיאות גדולה בכל החידושים והאופנות בתחום. בזכות ניסיונם הם יוכלו להתאים את המטבח לטעמכם האישי והכל מבלי לחרוג מגבולות התקציב.

חברת יד מטבחים מזמינה אתכם לעצב את המטבח המושלם עבורכם. צרו עמנו קשר, תאמו פגישה עוד היום ואנו נדאג להגשים את החלומות שלכם תוך התייחסות לסדר גודל התקציב העומד לרשותכם.