עיצוב פנים לא נועד רק כדי להעצים את האפקט הדקורטיבי שלו אלא גם כדי להפוך אותו למתחם שנעים לשהות בו, קל לתפקד בו ונוח לנוע בו. עיצוב פנים מסייע לניצול מרבי ומטיבי של החלל עצמו, של מיקום נכון ואפקטיבי של כלל המוצרים, הציוד והאביזרים בו ושל פתרונות האחסון בו.

עיצוב פנים חשוב בעיקר בביתם של מי שהמטבח עבורם מהווה גם סביבת עבודה למי מבני הזוג שעובדים בבית וגם לאירוח. על מנת לעצב חלק מהמטבח כפינת אירוח ניתן לייחד ולייעד בו פינה שבה דלפק וכיסאות בר. בשעת ערב ניתן לעמעם בה את האור וליצור בה אווירה מועדונית, ברית ופאבית…

עיצוב מטבח מתחיל מבחירה מוקפדת של הריהוט והאביזרים המיוצרים מהחומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר. לרשותכם מגוון דגמים, צורות וטקסטורות של מטבחים, מהודרים ויוקרתיים, קלאסיים ומודרניים, כפריים ופשוטים.

יד מטבחים , מומחים בייצור, בהתקנה ובעיצוב מטבחים, נותנים לכם מענה כולל לעיצוב המטבח שבו חשקה נפשכם.

העיצוב – אתכם ולמענכם

הלקוחות מהווים חלק בלתי נפרד ולמעשה עיקרי ומרכזי בקביעת כל מרכיב במטבח ובכללו, כמובן, גם העיצוב. האפשרות לראות את המטבח הולך וקורם עור וגידים באמצעות הדמיית מחשב, המאפשרת לבנותו בתלת ממד, מקלה הן על המתכננים והמעצבים והן על הלקוחות, היכולים להתרשם באופן מוחשי כיצד ייראה המטבח שלהם לאחר ציודו ואבזורו והנחת כל דבר המיועד להימצא בו.

עיצוב פנים נותן מענה מיטבי לצרכי הלקוח והעדפותיו ליצירתו כמתחם נוח, פונקציונאלי, המאפשר לחוש- כמו באתרי אינטרנט טובים- חוויית משתמש.

עיצוב פנים אמור ליצור מראה זורם והרמוני. אם מדובר במטבח חדש לחלוטין שיכול להיבנות מ"אפס" ניתן לעצב אותו בדיוק באופן הרצוי; אם מדובר במטבח משופץ או משודרג ניתן לעצב אותו על פי הניסיון והלקחים שהופקו מהמטבח הקודם- לשפר את הטעון שיפור ולנסות לצמצם ולמזער, ככל שניתן, אלמנטים שאילו הייתם בונים מטבח חדש לא הייתם כוללים אותם.

העיצוב כערך יסוד וכערך מוסף

מטבח מעוצב הוא מטבח אפקטיבי, דקורטיבי, אטרקטיבי, או- בתמצית- מטבח אולטימטיבי. עיצוב נאה, מסודר ומהודר, ניבט לעין כבר ממבט ראשון. במבט זה ניתן להבחין כי המטבח מסודר, מאורגן, וכל דבר בו במקומו; הכלים והחומרים נגישים וזמינים; אין בחלל המטבח ציוד או אביזרים החוסמים את הגישה אל המקרר, אל הכיריים, אל הארונות. חומרי הבניין והחיפוי חזקים, איכותיים, נאים. הצבעים חמים. המטבח מעוצב לתפארת. רואים.

חשוב לציין, כי העיצוב מהווה מרכיב חשוב ומהותי ביצירת התחושה שלכם במטבח. מטבח מעוצב הוא מטבח שנעים לשהות בו. הוא משלב שיש, עץ, זכוכית, אלומיניום וטבוע בחותם הייחוד של כל אחד מהמרכיבים ובאפקט שיוצר השילוב בניהם. מטבח מעוצב הוא מטבח, אשר כל האביזרים נבחרו בו בקפידה: האריחים, הפרזולים, הנורות, הריפודים, גופי התאורה, הטלוויזיה, הכיור, הברזים, הווילונות, הקישוטים.

יד מטבחים מציעה לכם מגוון של מטבחים. תוכלו לקחת מכל אחד מהם מרכיב שמוצא חן בעיניכם ולעצב את המטבח החדש שלכם באמצעותם. נציג השירות של החברה ישמח להשיב לפנייתכם בתוך זמן קצר, ליידע אתכם על אודות האפשרויות הרבות הפתוחות בפניכם בנושא עיצוב מטבחים ולספק לכם הצעת מחיר מסודרת.