גם אם הנכם מתגוררים באזור יוקרתי, כאשר הדירה מיושנת ערכה לא יעמוד בקנה אחד עם דירות דומות ומשופצות בסביבתה. לכן אחת לתקופה כדאי לשדרג את הבית ומומלץ שלא לשכוח את המטבח.

ישנן תקופות בחיים אשר מתאימות בדיוק להתחלות חדשות והן מהוות הזדמנות לחדש ולשדרג גם את הבית בו אנו מתגוררים. בין אם מדובר בשיפוץ מקצה לקצה ובין אם בכמה שדרוגים, ניתן לחולל פלאים במראה הכללי של הבית ועיצובו, לשפר את מידת הפונקציונליות שלו ולספק מענה לצרכים המשתנים.

צבע על הקירות יכול לעשות שינוי מהותי

לצבע חדש יש את היכולת לעשות שינוי מהותי בחלל הבית. לכן אחד הדברים הראשונים להם יש לתת תשומת לב כאשר מחליטים על שדרוג הוא הקירות. בעזרת צבע ניתן להקנות לחלל אפקט יוקרתי ומרשים אשר ילכוד את עיני המבקרים. כמו כן בכוחו של הצבע שבוחרים להשפיע על האווירה בחלל וליצור רושם מודרני או חמים וביתי, בהתאם לסגנון ולהעדפות שלכם.

חדרי הבית: יותר גלויים לעין משאתם חושבים

למרות שחדרי הבית אינם גלויים לעין כל, הם גלויים לעיניכם ושיפוצם ישפר את ההרגשה שלכם. לא פעם עולה הצורך בשינוי מקומות האחסון, חידוש הרהיטים והפקת המרב מהחלל. כמו כן במידה ומדובר בחדרי ילדים, לאורך השנים נדרשת התאמה מחודשת לגיל הילד ולצרכים שלו וזאת גם יש לקחת בחשבון כאשר משדרגים. פעמים אחרות הילדים עוזבים את הקן וניתן אף לשפץ את החדר שלהם כך שישמש אתכם יותר טוב, או לחלופין להפוך חדר שעד היום לא היה בשימוש לחדר ילדים.

למה חשוב לשדרג את חדר האמבטיה והשירותים?

דמיינו לעצמכם כי אתם מגיעים לבית אשר אזור האירוח שלו נראה במיטבו אולם כניסה קלה לשירותים מראה לכם את גילו. השירותים והאמבטיה הם חלק בלתי נפרד מהבית ולכן מומלץ שלא לוותר על עדכונם בעת השיפוץ. לעיתים כל שצריך הוא רק שיפוץ קוסמטי, פעמים אחרות השיפוץ יהיה הרבה יותר כללי. אולם קיימת חשיבות רבה שגם השירותים והאמבטיה יעוצבו באותו הקו, מה גם שכיום ניתן לשלב בהם אלמנטים שונים ומתקדמים אשר יהפכו את החלל למעין ספא קטן.

תנו תשומת לב לגינה

מחדשים את הבית? אל תשכחו כי הגינה היא הדבר הראשון אותו רואים בחוץ. לכן עליכם ליישר קו ולהבטיח כי הגינה תייצג היטב את החידוש שמתקיים בחלל הפנימי. מלבד השקעה בצמחים ופרחים עונתיים, ניתן לשדרג את הגינה בעזרת אלמנטים נוספים ביניהם ריהוט, שבילים, מעקות, שערים, גדרות ועוד. פעמים רבות כל שצריך לעשות הוא לחדש את הקיים בלבד, תתפלאו מה שמעט צבע יכול לעשות. ניתן לשייף את הדק, לצבוע ריהוט ישן ולהפוך את החלל החיצוני לפינת חמד מהחלומות.

והכי חשוב – לא לשכוח את המטבח

כאשר מחדשים את הבית אחד החללים להם חשוב לתת תשומת לב עיקרית הוא המטבח. לא בכדי אומרים שהמטבח הוא לב ליבו של הבית, מלבד לספק הזנה הוא משמש כמקום מפגש בו כולם מתרכזים, מה גם שכמקום מרכזי, למטבח יש השפעה על המראה של הבית במידה משמעותית. בנוסף עם השנים הצרכים של המשפחה משתנים כתוצאה מהתרחבות או להיפך, מילדים שעוזבים את הקן, כמו כן לא פעם הטעם והסגנון של בני המשפחה משתנה, צו האופנה מתחלף וצצים להם פתרונות חדשים אשר יכולים להפוך את השהות בחלל למיטבית. לכן חשוב לשדרג את המטבח על מנת לזכות לאותו מענה מושלם ואיכותי לכל הצרכים והחלומות שלכם.

למרות שלשדרוג הבית יש פנים רבות, ישנם חללים שאותם בגדר חובה לכלול, המטבח הוא אחד מהם. לכן בכל חידוש מומלץ לשלב את המטבח בתכניות וכך ליהנות מחלל מעוצב, פונקציונלי ומותאם אישית.