הרצון או הצורך בחידוש מטבחים ובשדרוגם נובע מסיבות שונות. יש המבקשים לייחד חלק מהמטבח שלהם כפינת עבודה בעוד אחרים (ואולי גם הם) מתכננים לייחד נישה מסוימת במטבח כפינת אירוח.

הצורך בשיפוץ מטבח מהווה גם הזדמנות לשדרוגו. יד מטבחים מציעה ומספקת מגוון אמצעים לחידוש המטבח שלכם באופן שהוא ייראה כחדש-חדיש.

אנחנו מציעים לכם את החומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר, המהווים ערובה לאריכות ימיו של המטבח תוך שמירה על הטקסטורה המייחדת אותו. יד מטבחים מציעה לכם מגוון שילובים בין חומרים שונים ליצירת אפקט חזותי מרשים ביותר.

שימוש באריחים, בשיש, בזכוכית, באביזרי פרזול, בברזים ובידיות דקורטיביים והתקנת פתרונות אחסון מיטביים יהפכו את המטבח שלכם למרווח ומהודר.

השימוש התכוף והיומיומי במטבח מצדיק להשקיע בו מחשבה, מאמץ ומשאבים שישדרגו אותו לטובת המשתמשים בו ולרווחתם.

זוגות צעירים מייחדים את המטבח במקום שהם מרבים לשהות בו ולכן חשוב להם ליצור אותו כאזור נוחות מרווח, מרשים, שיהיה מכובד לארח בו ונעים לשהות בו הן בשעת הכנת האוכל, הן בשעת הארוחה והן- במידה שמייעדים ומייחודים את חלקו כמקום וכסביבת עבודה- לעבוד בו.

כאשר משדרגים ומחדשים מטבח

כמו כל מתחם בבית, חשוב ביותר לתכנן את המטבח המשודרג במבט צופה עתיד, במיוחד עבור זוגות צעירים המתכננים להביא לעולם ילדים. יש חשיבות עליונה להיות המטבח אזור בטיחותי עבור ילדים קטנים. כמו כן חשוב להרחיק את שקעי החשמל ממקורות המים על מנת לא להסתכן. חשוב גם להכשיר משטח עבודה גדול, נוח, מרווח, שהכל יהיה נגיש וזמין בו, בהישג יד, לא צורך לבצע תרגילים אקרובטים על מנת לשלוף כלים או חומרים מהארונות או מהמגרות.

חידוש מטבח הוא הזדמנות נאותה לעריכת מקצה שיפורים למכשירים או לפתרונות אחסון שנמצאו לא יעילים מספיק או לא נותנים מענה לצורך או לציפייה מהם. במידה שהתקציב מאפשר זאת- מוצדק ואולי אף חיוני להתקין במטבח אביזרי איכות ונוחות שיקלו עליכם את העבודה בו.

בכל שדרוג מטבח חשוב שיישמר בו מרווח מספיק שיאפשר חופש תנועה מרבי בו. זה הזמן לבדוק האם יש במטבח חפצים שאין בהם שימוש והם תופסים מקום יקר. זה הזמן לערוך ספירת מלאי של הכלים- להוסיף או לגרוע, ודאי גם לחדש ולהתחדש בכלים נאים.

חברתנו מציעה לכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום המטבחים, לרבות מעצבים העשויים לסייע לכם להגשים את חלומכם על המטבח החלומי שלכם… תכנון מושכל של המטבח לאחר אפיון והגדרה ברורה של צרכים, רצונות, העדפות , ציפיות ו- כמובן- אפשרויות, הוא תנאי הכרחי לחידוש מטבח שייראה כפי שאתם רואים אותו- שלם ומושלם- בעיני רוחכם.
לצורך חידוש או בניית מטבח אנו מציעים את אנשי המקצוע הכי טובים שניתן להציע, הם עובדים עם כלי עבודה מדוייקים על מנת שהתוצר המוגמר יהיה מושלם עבורכם.

לקוחות רבים עשויים להעיד על התועלת הרבה שהפיקו מיצירת הקשר עם החברה והסתייעות בשירותיה המקצועיים. חשוב לציין, כי בכל מקרה יש לרצון שלכם, לטעמים ולהעדפות, משקל מכריע בחידוש המטבח ובשדרוגו. רק אתם יודעים כיצד עשוי להיראות מטבח החלומות שלכם.

ניסיון מקצועי בייצור ובעיצוב סוגים רבים ומגוונים של מטבחים מכשיר אותנו להציע עצמנו כספקי שירות מועדפים לחידוש מטבחים ולשדרוגם. המטבח המחודש שלכם ייראה כמטבח חדש מכל בחינה שהיא ואף אתם תרגישו בו, כמצופה וכמשוער, כמי שחונכים מטבח חדש. תתחדשו!