עיצוב המטבח כיום יכול לגעת בכל מיני אספקטים וכמובן שעל פי טעמו של בעל הבית. קיימים כיום מגוון רחב של עיצובים מרהיבים המלווים בהדמיות מחשב מקדימות על מנת לספק את החוויה האולטימטיבית עבור הלקוח ולתת עבורו את התחושה שמה שהוא רואה על המסך זה מה שיהיה שלו בעוד זמן לא רב, מה גם כמובן כאשר אתה רואה את זה באופן ויזואלי, זה גם הזמן שאתה יכול להתחרט ולהחליף צבע / ארון / מגירה / ידיות וכו' עד המצב האופטימלי בו הנך מרוצה.

אחד השילובים שחברות מכשירי החשמל דואגים להם בשנים האחרונות הוא: שילוב המכשיר, כמכשיר מודרני, לסגנון החדש של המטבחים היום. חברות ייצור מכשירי החשמל כגון פיליפס, קנווד ועוד משקיעות לא מעט לא רק על אופי תפקוד ואיכות המוצר אלה על איך המוצר יראה מבחינה ויזואלית – חיצונית.

אם תתחילו לשים לב סביבכם מדובר בכל חפץ כמעט שמצוי במטבח כגון: מיקרוגל, כיריים חשמליים, תנור, מיקסר ומקרר כמובן. מלבד מכשירי החשמל האלו אפילו הסכום מעוצב, הברז, הקומקום וקולפן התפוח. כל זאת על מנת להעניק את התחושה המרבית עבורנו בסביבה בה אנו חיים ויוצרים אותה על פי הסגנון והטעם שלנו.

המיקסר

אחד מהדוגמאות שנאמרו פה הוא המיקסר – האם אתם זוכרים את ההיסטוריה של איך נראה מיקסר בעבר ואיך הוא מעוצב כיום?! מלבד עצם זה שביצועי המיקסר שופרו – היום הוא גם נראה מסיבי חזק ולמשל מיקסר kitchenaid מגיע בשלל צבעים: אדום, כתום, ירוק בהיר, סגול – וכן, כאמור זאת על מנת שנוכל להתאים את העיצוב והצבע היפים ביותר עבורנו.

אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו

אז מה אם אמרו לנו "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" – כמובן שיש צורך לבחון את תפקוד המכשיר החשמלי אותו אנו מעוניינים לרכוש למטבח החדש שלנו. צורתו הוויזואלית מבחוץ יכולה לעזור לנו להשתכנע לרכוש אותו אך אם המכשיר אינו איכותי ובעל ביצועים נמוכים אזי אותו מכשיר חשמלי יישאר אך ורק לנוי – וזה לא מה שאנחנו רוצים. לכן האמרה הזאת עדין תקפה – לפני שאתם רוכשים מכשיר חשמלי מעוצב למטבח החדש שלכם וודאו טוב, בררו על איכות המכשיר וטיבו.