מטרתו של המטבח מודרני היא לא רק בישול ואכילה, אלא זירה עיצובית מהייחודיות שיש. מטבח מודרני מזכיר בחלל שלו מטבח איטלקי הוא מעוצב באופן מסוגנן מאוד ודורש לא מעט מחשבה ותכנון מוקפדים בהתאם לכול צרכיהם של דיירי הבית.

במידה ואתם מעוניינים בעיצוב פנים מודרני למטבח שלכם, חשוב שתבחרו מעצב פנים מהשורה הראשונה שיעניק לכם עיצוב יוקרתי וייחודי. ניתן לראות היום מנעד סגנונות של מטבחים מעוצבים, שאותם עיצבה יד מעצב פנים מומחה למטבחים, שלקח בחשבון את הצרכים של היום את המהירות שבה הדברים מתרחשים ועיצב את המטבח המודרני היעיל והיפה שכול אחד היה רוצה לשהות בו.

פגישה עם מעצב פנים למטבחים                                                                                

עיצוב המטבח המודרני הינו תלוי בכמה וכמה שלבים, השלב הראשון יכלול בתוכו פגישה עם מעצב פנים בפגישה עצמה המעצב יגיע על מנת לסייר בחלל הבית להכיר את נפשות ואת הצרכים שלהן, ולערוך תיאום ציפיות. על כל מעצב פנים יש להכיר את אורח החיים של הדיירים כדי לספק עבורם את הפתרונות הכי טובים לניצול של החלל שלהם.

גם גודל החלל של הדירה והמטבח, יכתיבו את אפשריות העיצוב ואת המגבלות שלו, אך ודאי שלא את היצירתיות שיש בכל מעצב פנים. עיצוב מטבחים בדירות מציעים מגוון של פתרונות ורעיונות אחסון ועיצוב יצירתי, שאותם המעצב ידע לנצל בכישרון רב. כמובן שגם לסגנון ולאופי הלקוחות שלו יהיה ביטוי ומשמעות בעיצוב הכללי, המעצב יידע לשלב את זה בעיצוב ולתרגם את הכול לחומרי גלם, לריהוט נכון, לאבזור של החלל ולגוונים שלו.

מעצב נפגש עם אנשי מקצוע                                                                                

לאחר שתקדישו זמן לתכנון המטבח עם מעצב הפנים שבחרתם, הוא ייפגש עם גורמים נוספים, שהם אנשי מקצוע ויעסיק אותם כמו נגרים, צבעים וכו'. הנגר הוא יהיה זה שאחראי על יישום הרעיונות וידע איך להוציא אותם לפועל בצורה הכי נכונה ובהתאם לדרישות המעצב ובהתאם לכול מרוכבות שקיימת במטבח. במטבחי יוקרה כשם שניתן לזהות במטבחים איטלקיים לא עושים שימוש רק בחומרים מסורתיים כגון עץ, ניתן לעשות שימוש בעץ אך תמיד מוסיפים לו עוד חומרי גלם מעניינים ויוקרתיים שמאפיינים יצירתיות ויעילות.

חומרי הגלם במטבח היוקרתי יבואו לידי ביטוי גם בפרזולים האיכותיים שלהם, בפתרונות האחסון המתקדמים, חומרים חדשניים שעיבודם מחייב ידע ומיומנות, ואפילו כישרון אמנותי פעמים רבות. לכן חשוב לפנות אל מעצב פנים מקצועי ולו מוניטין בתחום. מעצב מקצועי שמתמחה בעיצבו מטבחי יוקרה יוכל לספק את המענה המתאים ביותר לצרכים שלכם ולהקים מטבח המאופיין ברמת הגימור הגבוהה ביותר, כיאה למטבח יוקרתי.

מטבח היוקרה המודרני הפך שם נרדף לסטייל, איכות, סגנון, חדשנות וקדמה. הוא מציע פתרונות עכשוויים ומתהדר בטכנולוגיות חדישות, חומרי גלם איכותיים, וגימורים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, ערכים אשר הופכים אותו לפופולרי ומועדף.

דילוג לתוכן