מטבחים מעוצבים, הם יוקרתיים ועשויים מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא, שיש טבעי וחומרים חזקים ועמידים. הפרזול של מטבחים מעוצבים הוא איכותי במיוחד. כאשר מדובר על מטבח שתוכנן ע"י מעצב, מה שנראה מיד לעין. חשוב לתכנן נכון את המטבח הרצוי לכם. המיטב אשר תעצבו, ישדר את האופי והאווירה הרצויה לכם. לא לחינם אנשים בוחרים  לשלב את המטבח כחלל אחד עם הסלון. יש לשאול את השאלות המתאימות, על מנת לדעת כיצד לעצב את המטבח. יש לדעת מה המטרה שלו, אם לאירוח משפחה או חברים והתכנון של המטבח יהיה מושתת על אורח חיים של בני המשפחה וכן על פי מספר הנפשות בבית.

את החלל יש לעצב נכון במטבח ולקחת את האלמנטים הכלליים בחשבון כמו הקירות שמשמשים כתפאורה. למטבחים כפריים, קירות אבן או בריקים, יתאימו למטבח וכן גוונים של הקירות אשר יתאימו לארונות המטבח. ניתן למצוא מגוון של סגנונות למטבח, אם מודרני בעל קווים מינימליסטיים ונקיים, קלאסי, כפרי , כאשר מדובר במטבח מעץ טבעי עם קווים מיוחדים בסגנון חם ,או פרובנס שהוא מהסוג הכפרי היוקרתי יותר המגיע בעץ טבעי הצבוע בגוונים ייחודיים , ממש כמו המטבחים בחבל פרובנס הרחוקה בצרפת.

חומרי גלם איכותיים – הא'-ב' של מטבחים מעוצבים

זו עובדה ידועה כי מטבח העשוי מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא למשל, יהיה יקר מאשר מטבח שארונותיו עשויים מסיבית. מטבחים מעץ מלא, יחזיקו מעמד להמון שנים.ניתן למצוא חומרי גלם יקרים יותר ויקרים פחות אך יש למצוא את העץ שיתאים לכם במיוחד ולשאר האלמנטים במטבח, בסלון ובפינת האוכל, כאשר ברוב הבתים והדירות מדובר למעשה על יחידה אחת. גם פנלים למטבח יש לבחור נכון, כך שיהיה חלק מהריצוף ויתאים לגוון הארונות.  במגוון הרחב של היום, ניתן למצוא פנלים מרהיבים ואיכותיים שישדרגו עוד יותר את מראה המטבח.

פנלים מעוצבים, שיהיו בעלי עיצוב מרשים יגרמו למטבח שלכם להיות בעל מראה מרשים ומעניין יותר. כדאי כי תשקיעו ברכישת פנלים איכותיים, כך שתוכלו ליהנות מהם למשך שנים, כאשר הם מותאמים למראה של המטבח בהרמוניה מושלמת.

בחזרה לתקופת האבן…

המטבח הינו ליבו הפועם של כל בית ויש לקחת בחשבון את הארונות שתרצו לשלב בו, את הנוחות של העבודה בו ואפילו את האלמנטים המיוחדים כגון "אי" למטבח שיהווה מקום ישיבה ומשטח עבודה נוח ומאובזר עם מגירות לאחסון כלים שונים. אחד הדברים החשובים במטבח הינו הריצוף בו. אחד מחומרי הגלם שהפכו לטרנדיים ביותר הינו ריצוף אבן טבעית, מה שמקנה אווירה חמה במטבח עם אנרגיות טובות. יש לקחת בחשבון את ההרמוניה בין גוון הארונות, המקרר ואלמנטים נוספים כך שיתאימו לגוון האבן הטבעית שתבחרו.

במשך יותר מ-30 שנה, יד מטבחים מתכננים ומייצרים מטבחים איכותיים בשלל עיצובים בעבודת נגרות מקצועית. הגימור הינו מוקפד ומלוטש. המעצבים הטובים ביותר הבקיאים בכל החידושים הטכנולוגים ובאופנות העדכניות בתחום הטכנולוגיה של הרהיטים ועיצובם והתאמה מדויקת של סגנון המטבח לשלל האלמנטים בביתכם..

דילוג לתוכן