טבעי ולגיטימי שהעשירון העליון ישקיע בבניית מטבח חלומות ובעיצובו כל משאב נדרש להגשמתו. על מנת לסייע בהגשמת החלום אנחנו – יד מטבחים- מתכננים ובונים את המטבח החלומי מהחומרים המשובחים ביותר.

מטבח יוקרתי הוא מטבח מרווח ומהודר, מושקע ומאובזר, המשלב נוחות מיטבית עם פונקציונאליות מרבית.

אנחנו בוחרים בקפידה את כל החומרים והאביזרים, בתיאום מלא עם הלקוחות החומרים, בטיחותיים ואיכותיים, מאפשרים לנו ליצור מטבח בגימור מוקפד ומלוטש.

הקשר בין התכנון לעיצוב

זה בזה משולבים אצלנו תכנון המטבח ועיצובו. יד מטבחים מציעה לכם מעצבי פנים בכלל ומעצבי מטבחים בפרט המעודכנים און ליין בכל חידושי העיצוב והטכנולוגיה המאפשרים להם לספק לכם מטבח יוקרתי שיש בו מענה לכל דרישה, לכל צורך, לכל ציפייה ולכל העדפה.

אנחנו מעצבים מטבחי יוקרה מתוחכמים, משוכללים, בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוחות ולרצונם. אנחנו מאמינים כי מטבח יוקרתי הוא לא רק מטבח מאובזר ומהודר, אלא מטבח שמהווה חלק בלתי נפרד מתרבות הדיור, מאורח החיים ומאיכותם. הכרה זו נובעת מהמגמה הרווחת בקרב דיירים בעלי יכולות ו… רצונות, שעבורם המטבח אינו רק מקום להכנת אוכל ולאכילה אלא גם סביבת עבודה ופינת אירוח.

מטבחי היוקרה לעשירון העליון מתאפיינים בשילוב חומרים כגון שיש, זכוכית, אלומיניום, ברזל ושימוש מוקפד בפרזול, בבחירת אביזרי נוחות ויוקרה מהיצרניות המובילות בתחום.

מטבח חכם

מטבחי יוקרה נשלטים על ידי מערכת בקרה ממוחשבת ודיגיטאלית ההופכת את מתחם הדירה כולה והמטבח בפרט ל"מטבח חכם". בלחיצת כפתור ניתן לפתוח ולסגור את החלונות, להפעיל את מכשירי החשמל, לשלוט על משך התהליכים השונים כגון בישול, אפייה הדחת כלים ועוד.

מטבח יוקרתי נראה מושקע ומעוצב. ניכרים בו טביעות האצבע של עיצוב פנים מקצועי. חזותו המסוגננת, האסטתית; קווים ישרים, חלקים ונקיים; מרחב גדול ופתוח, מואר ומאוורר; מיקום נכון ומחושב של כל מוצרי החשמל בפרט וכל המכשירים והאביזרים בכלל; נגישות וזמינות נוחות לכל חפץ, מוצר או חומר; שימוש בחומרי גלים איכותיים, בטיחותיים ועמידים; סביבת עבודה נוחה, מרווחת ובטיחותית מכל היבט שהוא; אביזרים ייעודיים לביצוע מלאכות שונות מבוצעות באופן קבוע ושגרתי במטבח- אלה ועוד הם מאפיינים מובהקים של מטבחי יוקרה המיועדים לעשירון העליון.

על מנת לאפשר לעצמם איכות ורמת חיים ברף העליון של הצרכים, הרצונות והציפיות, משקיעים דייריהן של דירות יוקרה זמן ומשאבים לתכנון, לעיצוב ולהעשרה של מטבח החלומות שלהם בכל המרכיבים המאפשרים את מימוש החלום.

יוקרה בעיני המתבונן

אין הגדרה כוללת וגורפת למושג יוקרה. הוא מצוי בעייני המתבונן. עם זאת, כאשר רואים מטבח יוקרתי יודעים לזהותו ולהגדירו ככזה, על פי מגוון של מרכיבים. על מנת לשוות למטבח מראה יוקרתי חשוב לתכנן בקפידה כל מרכיב כל פרט וכל רהיט בו.

יד מטבחים מעמידה לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע לקבלת מידע, ייעוץ וליווי עד להגשמתו המלאה של מטבח יוקרתי מושלם שעולה על כל דמיון ומפליג הרחק מעבר לכל ציפייה.

היות שהעשירון העליון הוא בעל אמצעים למימוש ולמימון חלום המטבח האולטימטיבי, זה המקום וזה הזמן לעשיית הצעד הראשון בדרך להפיכת החלום למציאות. זה ייתכן. זה אפשרי. לקוחות מרוצים יעידו ויגידו לכם כי מטבח יוקרתי בונים אתנו ובאמצעותנו. תתחדשו מראש!

טיפ: ברחבי הרשת ישנם המון דוגמאות למטבחים יוקרתיים ופשוטים המאובזרים בצורה נכונה, אנחנו ממליצים להיתבונן הן בתמונות והן במאמרים במגוון מקורות כך תוכלו לקחת את ההשראה העצומה ביותר על מנת לבנות את המטבח שלכם, מטבחים יוקרתיים לדוגמא יעוצבו ויאובזרו בצורה מינימאליסטית ע"פ עיקרון העיצוב היוקרתי ובשונה ממטבחים כפריים או אנגליים וכו'.