נכון שאתם צעירים? נכון שאתם רוצים שהבית שלכם בכלל והמטבח בו בפרט יתאימו לאורח החיים שלכם, לקצב, למהירות, לרווחה ולנוחות? אנשי המקצוע של יד מטבחים משלבים אתכם ידיים ומחזיקים לכם אצבעות לאורך כל הדרך מהחלום על אודות המטבח המודרני האולטימטיבי שאתם מייחלים לו וחולמים עליו עד ברכת ה"בשעה טובה" עם חנוכתו.

מטבח מודרני הוא מטבח שמשלב פונקציות שונות- מקום להכין בו מזון, מקום לאכול, מקום לעבוד, מקום לבלות. המטבח המודרני שלכם יהיה המקום שבו תעדיפו לארח חברים טובים לכוס משקה אלכוהולי או קפה, לשיחה נעימה ונינוחה וגם כפינת עבודה שקטה עם המחשב הנייד שלכם.

יד מטבחים פותחת בפניהם את מניפת האפשרויות המרהיבה, אשר בכל אחד מקפליה טמון אחד המפתחות לתכנון ולעיצוב מטבח החלומות שלכם. יש דברים שאנחנו לא מתפשרים עליהם.

1. לקוחות מרוצים.

2. הקצאת כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לתכנן ולעצב את המטבח שיעשה את הלקוחות שלנו שבעי רצון ואף נלהבים.

3. בחירה מוקפדת של חומרי גלם איכותיים ובטיחותיים בלבד.

4. גימור מוקפד ומלוטש.

5. ניצול מיטבי של מתחם המטבח.

6. עיצוב המטבח כמתחן מלא אור ואוויר, כאזור נוחות, כמקום בילוי.

7. הבאה לידי ביטוי מוחשי של תפיסת המטבח כמקום מרכזי בביתם של זוגות צעירים.

8. עיצוב מטבחים בהזמנה אישית ותוך התאמה מושלמת לדרישות ולציפיות.

9. בתפיסתנו, להשקפתנו ולגישתנו חלומות לא רק "לפעמים" מתגשמים. אצלנו הם תמיד מתגשמים כי זה תפקידנו, זה ייעודנו וזו שליחותנו: להגשים ללקוחות שלנו את החלום על מטבח החלומות שלהם.

10. גם אם הלקוח לא תמיד צודק (בינינו, מי מאתנו תמיד צודק?) הוא תמיד ראוי וזכאי לקבל שירות מקצועי ללא פשרות.

בניית מטבחים מודרניים לזוגות צעירים מצדיקה ואף מחייבת שיתופם הפעיל בכל שלבי בניית המטבח ועיצובו. הדמיית מחשב תלת-ממדי מאפשרת לכם לראות את המטבח המרוהט והמאובזר כפי שהוא ייראה במציאות, בשטח ולא רק על צג המחשב.

מטבח מודרני לאנשים מודרניים

אנחנו בונים מטבחים לזוגות צעירים שיאפשרו להם לחיות באופן שבו נכון ורצוי להם בביתם, בין שהם שוהים בו לבדם ובין שהם מארחים בו משפחה וחברים. מטבח מודרני מותאם לאורח החיים המודרני, זה שבו לפעמים אין זמן לאכול בנחת, באטיות, ולכן במטבח המודרני ניתן להכין "משהו" בקלות, בנוחות ובמהירות.

תכנון מפורט, מעצבים מעולים ומערכות ייצור חדישות ומשוכללות, שמוטמעים בהם החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, מאפשרים לנו לייצר עבורכם, בהזמנה ובהתאמה אישית, מטבחים סופר-מודרניים בתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים.

אתם מוזמנים להתחיל לחלום גם ובעיקר בהקיץ את מטבח החלומות שלכם ולצקת אותו אל תוך מסגרת מובנית ושיטתית של ייצורו. יד מטבחים מציעה לכם פתרונות עיצוב איכותיים ומרהיבים תוך התאמה אישית לצרכים ולרצונות, לטעמים, להעדפות ולציפיות שלכם.

קריאות ההתפעלות וההשתאות של האורחים הן הערך המוסף של המטבח המודרני שנייצר עבורכם. הערך החשוב והיסודי הוא ההנאה היומיומית שלכם ממטבח מרווח, פונקציונאלי, המציע גם מתחם עבודה ואירוח כמכלול שניתן לשימוש בייעוד המבוקש בו.

בשעה שאתם מתוודעים כאן בראשונה לאפשרות להגשים את מטבח החלומות המודרני שלכם, זוגות צעירים רבים כמוכם, שערכו עמנו היכרות זה מכבר, נהנים מהמטבח שמשרת אותם ומהנה אותם מדי יום ביומו.