ניתן לתכנן ולבנות- וגם לקנות- מטבח זול על ידי שימוש מושכל ומדוד במרכיבים שונים לצורך ניצול מיטבי של השטח העומד לרשותכם. על אף הצורך או הרצון להוזיל את עלות המטבח לא מומלץ להתפשר על איכות החומר של איכות החומר של מרכיבים בסיסיים בכל מטבח כגון משטח העבודה העשוי שיש וארונות המשמשים לאחסון. עם זאת, ניתן לשקול הקטנת נפח הארונות ולהסתפק ברמת גימור פשוטה יותר של כלים ואביזרים שונים במטבח.

מטבח מעוצב אינו בהכרח מטבח יקר. ניתן לתכנן ולעצב מטבחים פונקציונאליים בהחלט שניתן לעבוד בהם בתנאים נוחים חרף התקציב המוגבל לבנייתם. גם אם המטבח אינו בהכרח גדול ומרווח ומשטח העבודה בו אינו ארוך, עדיין ניתן להכין בו מזון (חוסר מקום תמיד יכול לשמש תירוץ למי ש"לא רוצה להסתובב לך בין הרגליים".

בניית מטבחים נכונה ומושכלת לוקחת בחשבון ניצול החלל של המטבח באופן שבו ייועד וייוחד מקום לכל פריט בו. ניתן להוזיל את עלויות המטבח על ידי התקנת גופי תאורה פשוטים, מכשירי חשמל שאינם בהכרח "המלה האחרונה". ניתן לבנות ארונות קטנים, לרצף ולחפות את מתחם המטבח לאו דווקא באבני צפחה יקרות.

כדאי ורצוי לשקול ביטול מחיצה, במידה שהיא קיימת, בין המטבח לבין הסלון על ידי שבירת קיר ופתיחת המטבח לסלון כדי ליצור חלל וזרימה טבעיים. שינוי ושדרוג כזה אינו יקר אבל משמעותו רבה.
אם אתם רוצים לשדרג מטבח קיים בעלות נמוכה, אין צורך בהחלפת כל ארונותיו: די בצביעתם או בהחלפת דלתותיהם (כמו גם החלפת חזיתות המגרות) בלבד.

חשוב להדגיש שוב ושוב: בחירת חומרים זולים על מנת להוזיל את העלות הכללית עלולה להיות בעוכריכם. סביר להניח כי שום אדם הגיוני לא ירכוש מוצר מחומר זול בידיעה ברורה כי לאחר זמן קצר הוא יידרש להחליפו. לכן, מי שמנסים למכור לכם ארונות מטבח שהגב שלהם מחובר בסיכות לא עושים לכם שום טובה- הם כורים לכם בור… היזהרו מקניית ארונות זולים שלא יחזיקו מעמד יותר מאשר שבועות אחדים.

מטבחים זולים אינם בהכרח פחות איכותיים ממטבחים יקרים.

חברת יד מטבחים מציעה לכם מגוון מטבחים במחירים תחרותיים ואטרקטיביים, מותאמים לכיסכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות שלנו על מנת לקבל מידע, ייעוץ, טיפים והצעת מחיר. חברתנו מספקת ללקוחותיה הרבים, מוסדיים ופרטיים, רהיטים מעוצבים, אשר חותמם של מעצבי פנים מהמובילים בעולם העיצוב טבוע בהם.

החברה מייצרת רהיטים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות וחדשניות בכפוף לתווי תקן איכות ובטיחות מחמירים ומחייבים, מה שמהווה ערובה לחוזקם ולעמידותם. אנחנו מאמינים כי תכנון מקצועי נכון, שמביא בחשבון רצונות, צרכים, טעמים וההעדפות של הלקוח ומתחשב בפרופיל הייחודי של השימוש במטבח מאפשר לבנות הצעת מחיר, אשר מצד אחד נותנת מענה לכל הצרכים והרצונות ומצד שני מצויה במסגרת תקציבית סבירה ואפשרית עבור הלקוחות. חשוב לציין גם שניתן לבנות מטבח באופן מודולארי, על פי המצב הכספי הנתון, בתקווה שבעתיד ירווח וניתן יהיה לשדרג אותו ולהעשירו.