המטבח הוא חדר הפיקוד ברוב הבתים הישראלים. במטבח אנו מכינים את ארוחותנו לנו, לבני המשפחה ולאורחים, במטבח אנו סועדים את ארוחותנו היומיומיות לבד או יחד, בוקר, צהריים וערב, ומארחים בו בני משפחה רחבה לשיחה קולחת בין ריחות וטעמים מפתים. המטבח מציע לנו תמיד אינטרקציה מלאה המספקת את כל החושים, בין חום הכיריים לניחוח המטעמים, והחלפת סודות של מתכונים משפחתיים, לכן במשפחה הישראלית הוא החלל המרכזי שמזין את האינטרקציות בבית. דווקא בגלל שאנו אוהבים את המטבח שלנו מצויד ומאובזר, ובגלל שאנו נוטים לבלות בו יחדיו שעות רבות, המטבח צריך להיות מתוקתק, זאת אומרת שיהיה קל להגיע בו לכול פינה, שיש בו מקום להכיל את הכלים, המוצרים והאביזרים השונים, ושקל לנקותו ולתחזקו. מטבח ארגונומי הוא הסוד של המטבח, וארונות הזזה למטבח הם אחד הפתרונות העדיפים ליצירת מטבח מאורגן והרמוני מבלי לקחת הרבה מקום מחלל המטבח עצמו. ארונות הזזה למטבח גם משפרים באופן ניכר את העיצוביות של המטבח, ומוסיפים לו רובד אסתטי אקסלוסיבי שקשה להתעלם ממנו ומעודד שהייה נינוחה ומשפחתית.

ארונות הזזה למטבח היתרונות ברורים

בניגוד לארונות מטבח סטנדרטיים שדלתם נפתחת כלפי חוץ, מנגנון הדלתות של אלה מאפשר פתיחה וסגירה לצדדים, באופן שלא גורע מהחלל המוגבל של המטבח, ומשתלב אורגנית בתנועה השוטפת בו. ארונות הזזה למטבח פותרות את המראה הנפוץ של ארונות מטבח צפופים ועמוסים ואיחסון אבזור מטבח כבד במדפים גבוהים, משום שאיתם אתם יכולים להקיף במבט בודד שטח מדף נרחב, בגובה העין ומטה, בלי להסתכן בשבירה. זהו כמובן גם יתרון למשפחה עם ילדים קטנים, הם מגיעים עם מנגנון סגירה רכה, לכן הסיכוי לתאונות מטבח יורד משמעותית, הילדים לא מועדים להפיל כלים ממדפים גבוהים, ואצבעותיהם לא יחבלו חלילה במהלך הסגירה. יתרון ניכר נוסף של ארונות אלה הוא שהם אינם מאחסנים לעומק כמו שהם מאחסנים לרוחב, זאת אומרת שאתם תפרדו לשלום מהימים בהם הייתם צריכים לרוקן את תכולת הארון כדי להגיע לפריט שנחבא במעמקיו. ארונות ההזזה מציעים חווית שימוש של נגישות תמידית ומלאה, קל מאד לארגנו ולסדרו מחדש, ולהתמצא בו במבט מהיר כשצריך לחפש משהו. בהיבט התחזוקתי, כדאי לזכור שהמטבח הוא אחד החללים שנוטים הכי הרבה להתלכלך בבית, לכן האפשרות לניקוי קל ומהיר, רה-ארגון של תכולת הארונות וכדומה, הם יתרון ברור על פני ארונות המטבח הסטנדרטיים.

ארונות הזזה האפקט העיצובי לכול אורך הקירות

ארונות הזזה למטבחמשרים על המטבח רושם יוקרתי ומעוצב. הם משיקים לקיר ולכן אינם בולטים כמו קונפיגורצית הארונות הסטנדרטית, וניתן להזמינם בציפויים שונים, בגימורים של זכוכית, עץ, וחומרים העמידים בפני לכלוך, עובש וכדומה. ניתן להעניק למטבח מראה מעוצב בארונות אלה המצופים זכוכית צבועה בכול גוון, כאשר כול ציפוי הוא במאה אחוזים בטוח ומאושר לשימוש בסביבה משפחתית עם ילדים. באמצעותם אתם יכולים להכניס צבע למטבח, לחזק ניואנסים עיצוביים, לשלב פונקציות מטבחיות נוספות בבחירת הגימור והציפוי המתאימים, תאורה, נקודות חשמל ועוד. בתוך הארונות עצמם ניתן להוסיף נישות ומגירות לפי הצורך והבחירה המודולרית שלכם. מטבח מאובזר בארונות הזזה אינו חושף את כול סודותיו לכולם, אך יחד עם זאת הגישה וההתנהלות בו קלה וחלקה, והרושם העיצובי בו הוא של מטבח יוקרתי של יודעי הנאות החיים.