רבים מאתנו- יד על הלב- עוברים ושבים, וחוזרים חלילה, הלוך ושוב, בין המטבח לבין הסלון. מפה לשם ומשם לפה. המעבר טבעי לנו. מדובר בשני אזורי נוחוּת בביתנו, מקומות שבכל אחד מהם אנחנו מוצאים שקט ושלווה ומשהו קטן לאכול- בין אם רעבים ובין אם לאו-דווקא…

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות הטופס המקוון ונלך יחדיו יד אוחזת יד מטבחים על מנת לתכנן את המטבח ואת הסלון שישתלבו ליחידה אורגנית ועיצובית אחת שמאפשרת זרימה אנרגטית ודקורטיבית יפה בין שני המתחמים.

העיקרון המנחה את חיבור שני המתחמים הוא – עיקרון הרצף: יצירת אחדות ורציפות בין החללים של שני המתחמים בבחירת חומרים אחידים, הרכב צבעים זהה או משלים, ועם זאת יצירת מאפיינים ייחודיים לכל אחד המתחמים. איך אומרים? ביחד ולחוד.

סוד המיזוג מזה וההפרדה מזה הוא סודם של אנשי המקצוע שלנו. הם ישמחו לגלות אותו לכם ואתכם. ניתן לחבר בין שני המתחמים באמצעות פריט ריהוט שאמור גם לחבר בינהם – ראו זה סוד ההפכים וקסמם- אי המשמש משטח להכנת האוכל, להנחת כלים לאחר האוכל או פינת אוכל, אם וכאשר באים אורחים רבים או אם מלכתחילה בוחרים לארח בו על מנת למקד את העין במתחם המחבר/מפריד בין שני המתחמים ניתן להנמיך בקטע שבו הוא ניצב את התקרה, ליצור בתוכה תאורה שוקעה ובכך ליצור מתחם מיוחד ומעוצב.

ניתן להפריד בין המתחמים והחללים של הסלון מזה והמטבח מזה על ידי יצירת קיר גבס או קיר שקוף שישמש גם תשתית להנחת אלמנטים דקורטיביים. בכל אחד מהמתחמים ניתן להבליט קיר מסוים באמצעות חיפוי דקורטיבי, באמצעות צביעה מיוחדת, טפט או אריחים מיוחדים.

על מנת לא ליצור גודש של טקסטורות, חומרים וצבעים, חשוב לבחור בחומרים שמשתלבים- איכותית וחזותית אלה עם אלה ליצירת חזות עיצובי עשירה אבל, כאמור, לא עמוסה לעייפה בפריטים היוצרים תחושה של גיבוב אקלקטי ולא של סדר ואסתטיקה, שהם פרי תכנון ועיצוב הטבועים בחותם של טעם מעודן.

האור הנכון

אף שבאופן טבעי התאורה במטבח מהווה חלק בלתי נפרד מיצירת סביבת עבודה נוחה ולכן עליו להיות חזק וממוקד, התאורה בסלון אמורה להיות רכה יותר, תאורה שיוצרת אווירה שקטה. על מנת ליצור שילוב בין האורות מומלץ לבחור בגוון תאורה זהה- צהוב או לבן- ואף בחירת גופי תאורה עשויים מאותם חומרים ואולי אף מאותם צבעים ( או, לחלופין, צבעים ניגודיים המשלימים זה את זה) אבל בצורות ובגדלים שונים.

חברת יד מטבחים מסייעת ללקוחותיה – אתם מוזמנים להצטרף ולהימנות עמם- מידע מקצועי, מייעוץ ומליווי בכל שלבי ההתלבטות שלכם כיצד לעצב את המטבח ואת הסלון. אנחנו מציעים לכם מטבחים עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר ברמת גימור גבוהה.

מעצבי הפנים העובדים בשיתוף פעולה עם החברה יסייעו לכם להטמיע את המלה האחרונה בעיצוב ובטכנולוגיה במתחמים החשובים והמרכזיים בבית- בסלון ובמטבח, לרווחתכם ולנוחותכם.